Збірна України на Паралімпійських іграх-2020 здобула 98 медалей, посівши шосте місце в медальному заліку

На Паралімпійських іграх у Токіо збірна України посіла в медальному заліку шосте місце, здобувши загалом 98 медалей, зокрема 24 золоті.

Читати далі

Харків’янин став найтитулованішим спортсменом Паралімпіади в Токіо

Максим Кріпак завоював п’яту золоту медаль на паралімпійських змаганнях. На цей раз українець став кращим в комплексному плаванні на дистанції

Читати далі

Українська плавчиня встановила світовий рекорд на Паралімпіаді в Токіо і взяла «срібло»

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко, яка вчора завоювала золоту медаль у запливі на 50 м вільним стилем, сьогодні в кваліфікаційному запливі

Читати далі

Українська медалістка Олімпіади в Токіо віддала подаровану їй квартиру своєму тренеру

Українська борчиня Ірина Коляденко, яка на Олімпіаді в Токіо завоювала бронзову медаль, отримала від керівництва Київської області квартиру в Ірпені.