200 штук баксів за місце у масонській ложі і посаду у Кабміні

   

Місце в масонській ложі і посада у Кабміні: угоду на 200 тисяч баксів укласти не вдалось

У Луцьку правоохоронці затримали (імовірно) шахрая, який пропонував за солідну винагороду посприяти прийняттю людини в масонську ложу  і забезпечити її посадою у Кабінеті міністрів України.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Цікаво, що вимоги шахрая з британської «групи Ротшильда» (як він себе представив) були доволі значущими: 200 тисяч доларів США. Як повідомляють правоохоронці, усього завдяки масонсько-політичним обіцянкам чоловіку вдалося заробити біля ‘1,5 млн доларів.

В ході слідства оперативники та слідчі встановили, за 200 тисяч доларів США аферист пообіцяв громадянинові зарахувати його до закритої впливової групи та вирішити питання щодо його призначення на посаду Міністра Кабінету міністрів України.

Сьогодні, 3 липня, в одному з кафе Луцька оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області, слідчі слідчого управління поліції області під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області затримали голову місцевої громадської організації під час отримання коштів. В ході огляду місця події правоохоронці вилучили 200 тисяч доларів США, заяву про вступ потерпілого до закритої групи, завіреною печаткою та перстень, як доказ того, що останній став її почесним членом», — йде мова у повідомленні поліції.

Автор: Znaj.ua