ДІД МОРОЗ ІСНУЄ! У ХАРКОВІ ДЛЯ НЬОГО ПРИДБАЛИ БУДИНОК ЗА 6 МІЛЬЙОНІВ

Найдорожче — дітям) Коштовно обходиться віра маленьких харків’ян в Діда Мороза))

За цю віру СКП “Харківзеленбуд” віддало 6,2 мільйона гривень. Саме така вартість договору від 8 листопада між СКП “Харківзеленбуд” та ТОВ “Мгрупп” щодо придбання будинку Діда Мороза. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-09-06-000845-c

Загальна площа нового будинку Діда Мороза складає 170 кв.м. Основа несучих конструкцій будівлі повинна бути зконструйована з опорами, що регулюються по висоті, які повинні бути з’єднані між собою за допомогою балочної системи з дерев’яних та металевих елементів.

   

А що ж зі старим будинком Діда Мороза ( На фото внизу, саме минулорічний будинок Діда Мороза)? В грудні 2015 року, перший віце-мер Ігор Терехов заявив про те, що на майдані Свободи з’явився будинок Діда Мороза, який зробили абсолютно по-новому.
http://m.dozor.kharkov.ua/themes/1001188/1169583.html

І ще на початку 2018 року, маленьким харків’янам та їх батькам дуже подобався будинок Діда Мороза.
http://dozor.kharkov.ua/photo/obshestvo/1193351.html

Як запевняють в міськраді, новий будинок Діда Мороза буде ще кращим, ніж минулий. Планується, що він буде експлуатуватись 10-15 років.

Але згідно умовам договору, на новий будинок Діда Мороза (тимчасову збірно-розбірну будівлю) передбачена гарантія 1 рік.

Харківський антикорупційний центр