На бензовозі в’їхав у натовп протестувальників

Масові протести в США набирають обертів

   

В США, де тривають масштабні протести після вбивства афроамериканця Джорджа Флойда, водій на бензовозі спробував в’їхати в мітингувальників на мосту I-35W, але це в нього не вийшло – люди дістали його з вантажівки та жорстко побили.

Варто нагадати, що напередодні в США був затриманий поліцією Джордж Флойд через підозру щодо використання фальшивого чека на 20 доларів. Під час задержання один з офіцерів притиснув шию чоловіка до асфальту і утримував близько шести хвилин, попри благання затриманого відпустити його, бо він не може дихати.

В результаті чоловік втратив свідомість, а медики, які приїхали на місце, не зуміли врятувати його життя. У зв’язку з цим США були охоплені хвилею заворушень.

Відтак, під час одного з таких заворушень, які відбувалися на мосту I-35W, водій бензовоза вирішив протаранити людей, які стояли на ньому та заважали проїхати. Однак, протестувальники встигли зреагувати на автоцистерну, що рухалась в їх бік, і розбіглися в сторони, а потім накинулися на вантажівку, намагаючись вчинити самосуд.

Після цього копи «відбили» постраждалого водія, ім’я якого виявилося Богдан Вечірко, та взяли його під арешт без права виходу під заставу. З яких причин чоловік спробував вчинити наїзд, поки не повідомляється. Також наразі невідомо, чи має відношення даний водій до України.

Автор: Znaj.ua