Урочисте покладання квітів з нагоди Дня визволення міста Балаклія

Сьогодні, 06 лютого 2020 року, на Алеї Слави в центрі міста, відбулося урочисте покладання квітів з нагоди Дня визволення міста Балаклія від фашистських загарбників.
У цьому році вперше в День визволення міста Балаклія від фашистьких загарбників вшанування воїнів-визволителів також відбулося і біля Пам’ятника загиблих воїнів в парку соцмістечка. Це місце поховання полковника І.М.Ростовцева, який разом зі своїм віддав своє життя за визволення нашого міста 77 років тому.
Бої за визволення Балаклії почалися 5 лютого 1943 року, коли з’єднання 6-ї армії під командуванням генерал-лейтенанта Ф.М.Харитонова увірвалися на її східну околицю.

   

У боях за місто Балаклію героїчно загинули комісар 15-го стрілецького корпусу полковник І.М.Ростовцев, лейтенанти Л.С.Алієв, К.М.Муканов. На честь їх названі вулиці міста, а центральна площа міста носить ім’я Івана Микитовича Ростовцева.
Наші прадіди, діди і батьки подарували нам можливість жити, подарували нам можливість мати своїх дітей, виховувати їх, радіти життю. Ми повинні завжди пам’ятати тих воїнів, які звільнили нашу Балаклію, Батьківщину і всю Європу.
Віддати шану полеглим у боях за визволення Балаклії від фашистських загарбників у роки Другої світової війни, прийшли представники міської ради, депутати міської ради, ветеранських організацій та мешканці міста.
Учасники заходу поклали живі квіти до Пам’ятнику загиблим воїнам.

Автор: Балаклійська міська рада.