Творити добро-просто!

Масштабна війна ставить перед мільйонами українців багато страшних викликів. Ми намагаємося допомогти всім: і тим, хто наближає нашу перемогу, і тим, хто страждає від наслідків російського вторгнення. У цьому бажанні допомогти не робиться різниці між важливим і неважливим життям. Українці щодня проявляють свою людяність, рятуючи тварин.

В місті Балаклія діє Благодійний фонд «Захист тварин «Допоможи мені». Засновниками фонду є чотири жінки. Керівник Сльозкіна Любов Костянтинівна.
Фонд створювали з метою об’єднати людей, яким не байдужа доля безпритульних тварин, котрі хочуть і можуть допомагати фонду. Допомога може бути будь-якою: спонсорська, поширення інформації, корми, перетримка тварин, матеріальна допомога, перевезення тварин (автомобілем), ветеринарна і тощо.

Зараз на перетримці у членів фонду знаходиться понад 150 тварин, приблизно 100 котів та 50 собак, яких вони не покидають, а намагаються прилаштувати у добрі руки.


Декілька членів фонду спеціально залишилися на окупованій території, оскільки не могли залишити своїх вихованців. Уявіть ситуацію, окупована територія, а в тебе на руках голодних 20 собак та 15 кішок. Я навіть не уявляю як вони впоралися, їх як мінімум на день необхідно 2 рази погодувати, прибрати за ними і приділити увагу, кого приголубити, кого посварити тощо та ще постійні вибухи. Людям не вистачало їжі, а тут ще «чотирилапим» потрібно допомогти. Зі слів, Любові Костянтинівни вся пенсія уходила на корм для тварин.

Оскільки фонд існує на власні кошти його учасників та благодійні пожертвування небайдужих людей, ситуація дуже не змінилася.

Зараз усім тяжко, в країні триває війна, хто виїхав, хто втратив роботу та житло. Але є люди, які допомагають. Наприклад, підприємець Артем з Балаклії, який постійно допомагає кормами та ветеринарними препаратами.
Тварини — як діти та люди похилого віку: без права вибору, ні в чому не винні й часто бувають нікому не потрібні.

Хочеш зрозуміти безпритульних тварин? — Поспи хоч раз на вулиці взимку; – Спробуй не їсти взагалі (і не думай випрошувати їжу у перехожих); — борись за життя щохвилини з усіма, хто ненавидить тебе за те, що ти є; — будь ізгоєм, але так само люби людей.


Як ви вважаєте, що відчувають безпритульні тварини: біль, голод, страх, непотрібність, безвихідь, розпач, зрада?

Пам’ятайте: творити добро-просто! Добре слово, лагідний погляд, шматочок ковбаси або навіть кісточка з вашого столу здатні полегшити життя беззахисної, безсловесної істоти.

Нашому місту та безпритульним тваринам потрібен цей фонд!

ФОНДУ дуже потрібні волонтери! Дзвони не вагайся!


Сьогодні фонд допомагає бездомним тваринам через свої можливості. Волонтерів практично немає. Тварин до пристрою тримають на перетримках.

Звичайно, найкращий спосіб допомогти – прихистить бездомну тварину у себе вдома, але якщо ви не можете, є багато варіантів допомогти:

– Перше і найпростіше, що ви можете зробити, це погодувати тварин.

– Допоможіть знайти чотирилапим новий дім.

– Спробуйте себе у ролі волонтера. У притулках дуже мало персоналу, тому волонтерство є величезною перевагою для душі.

– Підтримка програм – вилов, стерилізація, вакцинація та випуск. Наразі це найгуманніший спосіб зупинити поширення сказу та зменшити кількість безпритульних тварин.
– Якщо ви забрали тварину і хочете привезти її в притулок, спочатку уточніть, чи зараз вони приймають нових тварин, оскільки багато тварин переповнені та знаходяться на межі виживання.
– Допоможіть тим людям, хто перебуває у фінансовій чи іншій скруті та на межі відмови від своїх тварин – надаючи їжу, інформацію тощо. Це також зменшить кількість покинутих тварин.

Фінансова допомога. Притулків доволі мало і зазвичай вони перебувають у скрутному фінансовому становищі, тому навіть ваші 100 гривень щомісяця допоможуть забезпечити тварин їжею та теплом.

– Надихайте інших вашим прикладом. Дослідження показали, що коли люди бачать зразки для наслідування своїх близьких та знайомих, вони, швидше за все, будуть залучені до благодійності. Переважну більшість надихає позитивний досвід знайомих чи відомих людей, а третину спонукає творити добро схвалення близьких.

– Віднесіть непотрібні вам предмети до притулку. Теплий одяг, меблі, подушки, іграшки, відра, миски — взимку мешканці притулку із задоволенням користуються навіть старими ковдрами з горища. Крім того, організації постійно потрібні будівельні матеріали, щоб волонтерам було чим утеплити загони тварин.

Щоб разом зменшити кількість безпритульних тварин. Засновники фонду ДУЖЕ розраховують на Вашу підтримку та допомогу. Перші кроки вони вже зробили. Допомагаймо один одному робити світ добрішим!

Тисячі тварин по всій Україні потребують ветеринарної допомоги, і поки йде війна їх чисельність лише зростатиме. Нехай чотирилапі не помруть з голоду.

За кожну вашу гривню Фонд надасть звіт на своїй сторінці у facebook Благодійний фонд «Захист тварин «Допоможи мені»

Допомога тваринам

💳 5169 3305 1669 6207

“ПриватБанк” на ім’я фондуБО БРФ “Захист тварин “Допоможи мені”

код ЄДРПОУ 42900465

р/р UA43 351533 00000 26008052131142

095-844-38-98
050-554-22-42

З повагою, Дані-медіа