Важлива місія: Допоможи фронту та наблизь ПЕРЕМОГУ!

“Важливо розуміти у кожному місті, у кожному селі – скрізь, де зараз більш-менш уже тихо і де сьогодні був просто спокійний весняний сонячний день: щодня така тиша завойовується нашими воїнами у жорстоких боях на передовій”- сказав наш Президент.

І це дуже правильні слова.

Так, наші партнери та держава забезпечила наших воїнів зброєю, спорядження та харчовими продуктами. Але, кожен з вас раз в житті ночував просто неба, літом, в мирний час та в гарній компанії. Згадайте, скільки речей та пристосувань ви брали із собою на природу?

На передовій наші захисники постійно знаходяться в бліндажах та окопах, в будь-яку погоду, днем та ніччю, під шквальним вогнем супротивника, постійно ризикуючи своїм життям за нас з вами, за своїх близьких та друзів, за свою країну.

Підтримуй та вірь в ЗСУ!

Своєю хоробрістю вони дарують нам кожен весняний день у Незалежній країні. Так зі своїми негараздами та проблемами, але вона наша Україна.

Я вважаю, що кожний українець, який знаходиться в тилу повинен підтримувати та вірити в Збройні Сили України.

На теперішній час в Балаклійській громаді багато людей згуртувалися та займаються волонтерською діяльністю. Хочеться написати про кожний такий колектив та низько вклонитися цим людям, які не чекаючи вдячності й трудяться на благо Перемоги.

Постійно контактуючи з нашими захисниками вони забезпечують необхідні потреби на фронті.

Група підтримки ЗСУ «Україна переможе»

Хочеться виділити Катерину Іванівну Павленко, яка більше ніж пів року назад організувала маленький колектив для допомоги нашим воїнам. Все починалося зі смаколиків, чаїв та «окопних» свічок.

Зараз це Група підтримки ЗСУ «Україна переможе». Завдяки їх роботі та допомозі небайдужих мешканців громади на фронт поставляються генератори, тепловізори, дрони, маскувальні сітки та химери. Та багато, багато іншого.

Але, зараз в рік НАСТУПУ ТА ПЕРЕМОГИ, задля нашої мрії ми повинні згуртуватися з подвійною силою. Тільки ТИ, не відкладаючи на потім, своєю роботою, своїми коштами зможеш наблизити ПЕРЕМОГУ!

Так зараз тяжко усім! Але ворог чекати не буде! Він вже був в нашій громаді й кожний переконався, що «руський мир» це розруха, злидні та суцільний жах.
Зараз є дуже великі потреби на виготовлення маскувальних сіток. Катастрофічно не вистачає рук для плетіння маскувальних сіток та химер.

Тільки уявіть, що кілька годин вашої праці чи кілька сотень ваших гривень спасуть чиєсь життя. Додому повернуться ваші рідні, батько, донька чи син, або просто сусід чи знайомий. І наступе мир і запануємо ми, браття, у своїй сторонці…

Потреби наших захисників

Але зараз потрібно згуртуватися.

Кошти потрібні на придбання основи й тканини для виготовлення маскувальних сіток, а також генератора.

Також потрібні літні носки в великій кількості, вологі серветки, туалетний папір, чай, кава, солодощі, консерви, олія, мед, варення, предмети гігієни, пусті чисті пластикові бутилі 3-5-10 л для води, лопати та сокири.

Майже кожен день йдуть відправки на фронт. Кожен день своєю наполегливою працею чи коштами у тебе є можливість врятувати життя та наблизити ПЕРЕМОГУ та МИР.

Штаб Група підтримки ЗСУ «Україна переможе» знаходиться на території типографії: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 14.

Телефон для зв’язку: 050-86-77-380.

Маскувальні сітки плетуть : м. Балаклія, пер. Серпуховського, 1а, (території Укртелекому, 2 поверх, вхід зі сторони кафе «Кофелактика»)

Зроби СВІЙ вклад до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

Дані-медіа.