Вибух на складі Балаклії влаштували бійці «Сармата», щоб приховати крадіжку боєприпасів

У ході роботи Тимчасової слідчої комісії (ТСК) надійшла інформація, що пожежі на військових складах були влаштовані не російськими диверсантами, як про це розповідав бувший генеральний прокурор Юрій Луценко, а бійцями спецпідрозділу «Сармат» Міністерства оборони України з метою приховати нестачу боєприпасів.

   

Зокрема, під час досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом підриву 23 березня 2017 року 65 арсеналу ЦРАУ (в/ч А1352) у м. Балаклія було встановлено, що військовослужбовці спецпідрозділу «Сармат» у ході антидиверсійних навчань заклали вибухівку всередині та ззовні арсеналу, замаскувавши її під вогнегасники. Після чого в порушення письмового бойового розпорядження залишили арсенал і прибули до військової частини в с. Малинівка Чугуєвського району. І лише після того, як відбувся підрив сховищ ракетно-артилерійських боєприпасів, бійці спецпідрозділу «Сармат» з метою штучного створення алібі повернулись у м. Балаклія.

Як було встановлено в ході досудового розслідування й доповідано президенту Порошенку, основним мотивом підриву 65 арсеналу стало приховування від авдиторської перевірки факту розкрадання боєприпасів на загальну суму близько 560 млн. грн. Нестача була виявлена попереднім авдиторським звітом №234/1/13/31 від 28 лютого 2017 року, до 30 березня 2017 року ЦРАУ мав надати авдиторам пояснення та документи з цього приводу, але 23 березня 2017 року арсенал вибухнув. Порошенко, довідавшись про справжні причини пожежі на 65 арсеналі ЦРАУ в м.Балаклея Харківської області, наказав подальше розслідування припинити.

Джерело: Naspravdi

Ваша оценка (1 / 1)

3
Отправить ответ

avatar
2 Комментировать темы
1 Ответов
0 Followers
 
Most reacted comment
Горячая тема комментариев
3 Comment authors
СергейВикторПавел Recent comment authors
  Подписывайся  
newest oldest most voted
Уведомление о
Павел
Гость
Павел

а кто нибудь извинится за ложь которой кормили людей??? как же громкие крики о путине и беспилотниках???

Виктор
Гость
Виктор

А все что здесь написано разумеется бесспорная истина…

Сергей
Гость
Сергей
Ваша оценка :
     

Не превращайте сайт в помойку. Скоро с заборов перепечатки будете делать. Вы ещё порнуху сюда прилепите, так больше читателей будет