Актуальна ситуація в Балаклійскій громаді станом на сьогодні

Наразі ситуація в Балаклійській громаді стабілізувалась. Як повідомляє Балаклійська міська рада майже у всіх частинах міста комунікації та критична інфраструктура працюють в звичайному режимі. Газо-, тепло-, електро-, та водопостачання доступне по всій Балаклії.

Станом на 9 годину ранку велися роботи з запуску котельної в сел. Нафтовиків. Обстеження уповноваженими особами будинків приватного сектору та багатоквартирного типу, у тому числі по вул. Арсенальна не виявило пошкожень.

Зараз міська рада працює над відновленням роботи аптек та продовольчих магазинів. За інформацією від Балаклійської міської ради, з ранку обслуговують покупців продовольчі магазини “Мрія”, “М’ясний пятачок”, “Наш край”, “Посад”, “Торгівельний центр”, “Універсам” та молочні кіоски. По іншим торгівельним точкам з продуктовими товарами інформацію ще не уточнено.

За нашою інформацією, зранку значна частина магазинів та аптек відкрилась для обслуговування мешканців. Суттевого дефіциту товарів на час відкриття не зафіксовано, хоча є черги.

До продовольчих магазинів наразі очікується постачання хлібу з Балаклійського Хлібозаводу. Він працює в звичайному режимі та реалізує товари у власномі магазині. У зв’язку з великим запитом, поставки хліба по місту затримуються, оскільки наразі в пріорітеті постачання селищ.

Інші товари доступні в магазинах у достатньому обсязі. Звертаємо увагу мешканців Балаклії на проблеми з безготівковими розрахунками на касових апаратах деяких магазинів, тому за можливістю слід мати у запасі готівку. Зранку представниками Балаклійської міської ради уточнюється розклад магазинів на сьогодні та проводяться роз’яснювальні роботи.