Ароматні гелі для душу від бренду Yves Rocher

Ароматні гелі для душу від бренду Yves Rocher допомагають надати різноманітності щоденній гігієнічній процедурі. Вони відмінно справляються не тільки зі своїм основним завданням – очищення, а й виконують такі корисні функції як:

  • аромотерапія;
  • тонізування;
  • підняття настрою на весь день.

Концентровані гелі володіють легким, освіжаючим та приємним ароматом, який допомагає розслабитися та насолодитися моментом ніжності під час прийняття душу. Міні-формат упаковки дозволяє брати засіб з собою у спортзал або подорожі. Ви істотно заощаджуєте власні кошти, прийнявши рішення купити гель для душу цієї торгової марки, адже компактні флакони концентрованих гелів 100 мл розраховані на 40 застосувань.

Переваги гелів для душу Yves Rocher

Миюча основа складається виключно з інгредієнтів рослинного походження. Засоби мають нейтральний рівень PH, який не завдає шкоди вашій шкірі. До того ж кожен флакон має біологічно руйнівну формулу та складається з повторно переробленого пластику.

Аромотерапія гелем для душу Yves Rocher

Ви чули про користь аромотерапії? Завдяки застосуванню того чи іншого рослинного екстракту, ефірного масла або їх композиції можна досягти оптимального балансу тіла та душі. Аромотерапія дозволяє привести організм у тонус, відновивши ресурс працездатності, або навпаки повністю його розслабити.

Вибираючи ароматні гелі для душу Yves Rocher, в основі яких знаходяться виключно натуральні рослинні компоненти, ви робите медитацію. Дозвольте собі насолодитися моментом та налаштуватися на позитивний лад.

Настрій на весь день

Домашню колекцію ароматичних гелів для душу можна порівняти з парфумами. Завжди зручно мати під рукою кілька різних флаконів, щоб кожен день вибирати аромат, який відповідає вашому настрою. Вранці – бразильська кава, зелений чай або імбир у поєднанні з ківі, а ввечері – ніжна ваніль, м’ята з малиною або іланг-іланг з квіткою тіара. На роботу – свіжа троянда або вишневий цвіт, а на побачення – гранат з рожевим перцем або бурбонская ваніль.

Аромат – важливий акцент в довершенні будь-якого образу жінки. Але вранці, збираючись на роботу в поспіху, легко забути про улюблений флакон духів. А після застосування таких ароматичних гелів для душу, які можна купити на сайті www.yves-rocher.ua, на тілі залишається легкий та тонкий аромат. Ви можете змінювати образ так часто, як цього забажає душа.