Балаклійська радіокомпанія порушує закон

Комунальне підприємство Ізюмської районної ради ТРК «Оріана» знову опинилося в центрі уваги. На цей раз, справа пов’язана з невиплатою працівникам комунального підприємства заробітної плати. Про це стало відомо з висновку Головного управління Держпраці у Харківській області, яке в липні здійснило планову перевірку.

Згідно з актом перевірки, було встановлено, що заробітна плата працівникам виплачується несвоєчасно, через що за період січень-червень 2021 року, виникла заборгованість перед працівниками в розмірі 154,1 тисяч гривень. Крім того, порушено порядок розрахунку з працівниками, що звільняються. Згідно законодавства, в день свого звільнення, працівнику повинна бути в повному обсязі виплачена заробітна плата та інші доплати, які йому належать. Це призвело до виникнення заборгованості в сумі 9,0 тисяч гривень перед  двома працівниками. Також не здійснювалися інші платежі.

За результатами перевірки, директору комунального підприємства Юрію Лисенко було надано припис терміново усунути виявлені порушення. Крім цього, за зверненням Ізюмської районної ради, Ізюмським міськрайонним судом було ухвалено рішення про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення посадовими особами КП ІРР ТРК «Оріана» кримінального правопорушення за ст. 175 КК України «Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат». Розгляд кримінальної справи триває.