Біля села Гусарівка в автомобілі виявили тіла чоловіка, жінки та їх дитини

Після звільнення села Гусарівка Ізюмського району Харківської області від окупації військовими російської федерації поліція виявила на території приватного будинку понівечені тіла громадян, у тому числі дитини. Особи загиблих встановлюються.

Про це повідомляє поліції Харківської області, інформує «Дані-Інфо».

Також біля одного з приміщень сільськогосподарського товариства в с. Гусарівка виявлено тіло чоловіка, який працював фельдшером у лікарні. Під час огляду його слідчі виявили синці на тілі та обличчі. Руки чоловіка були зв’язані за спиною. В області грудної клітини чоловіка виявлено кульове поранення. Його теж катували військовослужбовці російської федерації.

На автодорозі біля села Гусарівка в автомобілі виявили тіла чоловіка, жінки та їх трирічної дитини. Причиною їх смерті стала вибухова травма, отримана внаслідок артилерійських обстрілів.

Під час опитування місцевих жителів села Гусарівка встановлено, що на даний час є безвісти зниклі мешканці. Їх доля не відома. Під час окупації населеного пункту військовослужбовці російської федерації вели себе зухвало та цинічно, грабували майно жителів села, забороняли виходити зі своїх домівок, відбирали транспортні засоби.

Слідчі продовжують ретельно документувати наслідки окупації російськими військовими мирних міст і селищ Харківщини, збирати доказову базу кривавих злочинів окупантів рф для подальшого притягнення усіх російських вбивць, катів і ґвалтівників до справедливого суду.