«Бітрікс 24» — система, що розкриє потенціал вашого бізнесу

Онлайн-бізнес має бути перш за все зручним для клієнта. Проте більшість власників зовсім не приділяють увагу процесам взаємодії покупців з менеджерами. У підсумку виходить ситуація, коли відповідальний працівник мусить буквально розриватися між кількома джерелами отримання повідомлень, забуває чи не встигає вносити інформацію про клієнтів до бази та виконує свою роботу невчасно. У свою чергу, керівництво може навіть не бути в курсі деяких проблем та насправді не розуміти причину того, що рівень продажів не збільшується, попри покращення асортименту і запровадження акційних пропозицій. Інтеграція Бітрікс 24 з сайтом дозволяє більш раціонально використовувати власні можливості та наявний потенціал.

Три головні переваги запровадження «Бітрікс 24»

Програмне забезпечення «Бітрікс 24» являє собою сукупність корисних інструментів, що допомагають бізнесу ефективно працювати. Його впровадження дозволяє:

  • зменшити ризик втрати потенційних клієнтів. Усі звернення та дзвінки фіксуються, отже є можливість точного визначення кількості зацікавлених у вашій пропозиції осіб;
  • автоматизувати процес продажів. Спрощена система спілкування з потенційними клієнтами дозволяє співробітникам відділу маркетингу оптимізувати робочий час;
  • підвищити кількість повторних звернень. Наявність історії щодо кожного клієнта надає можливість робити цінні персональні пропозиції та здійснювати автоматичну розсилку.

Завдяки інтеграції «Бітрікс 24» з сайтом ви зможете автоматизувати оброблення замовлень. Система сама буде вивантажувати їх до CRM. Делегуйте їй повсякденні завдання для того, щоб займати робочий час дійсно важливими справами.

«Бітрікс 24» — інструмент, який дозволяє продавати більше

Чи знаєте ви потенційні можливості власного відділу продажів? Можливо, ні, якщо ви ще не використовуєте «Бітрікс 24». Це програмне забезпечення дозволяє:

  • обліковувати всіх потенційних клієнтів та враховувати вподобання постійних покупців;
  • контролювати просування по воронці продажів, відслідковуючи комерційні пропозиції, замовлення та внесення оплати;
  • спілкуватися з клієнтами за допомогою єдиного програмного забезпечення замість використання кількох програм.

«Бітрікс 24» інтегрує заявки від клієнтів, що надходять з різних джерел, — дзвінків, листів, соціальних мереж чи онлайн-форм. Усі вхідні дані фіксуються системою автоматично, тому менеджерам не потрібно витрачати час на заповнення інформаційних карток контрагентів чи внесення до них будь-яких даних. Впровадження «Бітрікс 24» дозволяє збільшити кількість покупців, підвищити суму чека, здобути постійних клієнтів та скоротити витрати на оброблення інформації щодо продажів.