Благодійна діяльність Parimatch

У будь-якому віці дитині важливо займатися спортом. Через те, що більшість гуртків в Україні приймають учнів за гроші, деякі категорії населення не мають можливості отримати доступ до занять. Саме для того, щоб спорт став частиною життя кожної дитини, у 2019 році був створений фонд Parimatch Foundation: https://parimatch.foundation/. Тепер усі бажаючі, не дивлячись на різні бар’єри, зможуть розпочати займатися спортом.

З якою метою створено фонд Parimatch Foundation?

Українське суспільство потребує покращення здоров’я та життєвих змін. Спортивний розвиток дітей є основою економічного та соціального добробуту нації. Головною метою створення фонду є надання усім охочим рівних прав займатися спортом.

Сьогодні близько 156 тисяч дітей нашої країни мають інвалідність. Засновники фонду були дуже обурені обмеженнями, які заважають їм отримувати якісну освіту та брати участь у спортивних змаганнях. Саме для стимулювання регулярної фізичної активності і соціалізації цих дітей розпочав свою діяльність проект Parimatch Foundation.

Які програми підтримує фонд?

Зараз вже чотири програми розпочали свою діяльність і активно працюють над створенням умов для спортивних тренувань кожної дитини:

  1. Так, я можу! Створена для залучення до спорту дітей з інвалідністю та особливостями психологічного розвитку. Допомагає повірити в себе, знайти друзів, соціалізуватися. З дітьми працюють кваліфіковані спеціалісти, що допомагають їм розкрити свій потенціал.
  2. Спортивний наставник. Ця програма спрямована на підвищення фізичної активності дітей сиріт та тих, що зіткнулися зі складними життєвими ситуаціями. Тренери, які працюють за цією програмою, стають для них наставниками та друзями, мотивують досягати успіхів, поповнюють знаннями про важливість активного способу життя, здорового харчування та гігієни.
  3. Нова фізична культура. Мотивую вчителів фізичної культури впроваджувати сучасні методи викладання, аби зацікавити учнів займатися спортом. Головна мета програми – навчити педагогів поясняти учням важливість впливу пасивного дозвілля (соцмережі, комп’ютерні ігри, часи зі смартфоном в руці) на здоров’я людини.
  4. Boost4best. Допомагає молодим та перспективним спортсменам вдосконалити свої навички та реалізувати спортивний потенціал. Вирішує фінансові проблеми, що можуть заважати розвитку юних спортсменів, шукає тренувальні об’єкти та допомагає уникнути психологічного навантаження.