Де точно не відмовляють у кредиті?

Для багатьох отримати кредити онлайн без відмови є чимось недосяжним. Хоча банки пропонують багато програм та варіантів надання позик, насправді оформити кредит буває дуже складно. Існує багато обмежень: щодо збору документів, підтвердження своєї фінансової незалежності та стабільності, швидкості оформлення. Отримати кредит на вигідних умовах особливо складно.

Проте ця проблема має просте рішення – звернутися до компанії, яка надає кредити онлайн без відмови за спрощеною схемою. Такі компанії мають багато переваг у порівнянні з банками. Кожен клієнт отримує гарантію на чесність, відкритість угод та комфортні умови співпраці.

Компанія Top Credit – популярна компанія в Україні

Top Credit – відома компанія, яка займається кредитуванням за спрощеною та прискореною схемою. Основна спеціалізація МФО – видавати позику на невеликі суми та на короткий термін. Всі клієнти можуть оформити кредити онлайн без відмови через сайт компанії. Заявки обробляються швидко, тому послуга є зручною для тих, кому потрібні термінові гроші і немає бажання довго збирати документи.

Переваги послуг компанії

Багато хто вже на практиці перевірив якість надання послуг цієї компанії. Клієнти особливо цінують переваги Топ Кредит:

 • Швидка обробка та відповідь на кожну заявку. Фахівцям не потрібно надто багато часу на ухвалення остаточного рішення. Відповідь на заявку надходить за 7 хвилин. При цьому гроші одразу перераховуються на картку позичальника.
 • Не потрібно додатково їхати в офіс, відкривати карту в тому банку, яким клієнт не користується. Компанія перераховує кошти на карту будь-якого банку.
 • Першу позику можна отримати у розмірі 5000 гривень. Якщо клієнт постійно співпрацює з компанією, то ліміт збільшується до 15 000 гривень. Цих коштів клієнтам вистачає вирішення своїх проблем.
 • Пролонгація. Якщо клієнт не встигає погасити свій борг у встановлений компанією термін, може продовжити остаточну дату повернення повної суми. Зробити це можна автоматично, якщо сплатити всі відсотки від боргу.
 • Доступне погашення частини боргу. Відсотки автоматично нараховуються на залишок, коли виконано часткове повернення суми.

Дозволено повертати борг повністю до закінчення кінцевого терміну. У цьому клієнту не нараховуються додаткові комісії за відхилення від початкового договору. При поверненні до закінчення дати комісії призначаються лише за використання кредиту.

Всі договори з клієнтами прозорі, немає прихованих платежів і комісій. Тому не потрібно боятися додаткових переплат та несподіваних боргів.

Ще одна важлива перевага – підійде будь-яка банківська картка, незалежно від її типу (дебетова, соціальна чи кредитна).

Простий пакет документів

Оформлення у банку часто пов’язане зі збиранням великого пакету документів. При розгляді заявок завжди є ризик отримати відмову, особливо якщо довідка про доходи показує недостатній результат для банку. При зверненні до компанії Top Credit клієнти не мають таких проблем.

Потрібен мінімум документів:

 1. Паспорт.
 2. Податковий номер.

Усі документи слід додавати через скан в електронному вигляді. Цього набору достатньо, щоб оформити позику. Однак, якщо у минулому були проблеми з історією погашення, буде корисно додати інші документи. Це збільшує шанси на отримання потрібної суми в установі.

Різноманітність послуг

Звернутися за фінансуванням до компанії можуть різні клієнти. МФО надає різні послуги, серед яких:

 • Кошти до заробітної плати на короткий термін.
 • Для молодих, зокрема студентів.
 • Для пенсіонерів
 • Видача готівкою.
 • Зарахування на картку.

Щоб отримати гроші терміново, потрібно подати заявку на сайті компанії в будь-який час. Фахівці обробляють прохання та швидко надають рішення фірми.