Доставка квітів у Харкові – як сказати «люблю» на відстані та без слів

Життя – складна штука. Воно не дивиться на наші плани, та розкидає нас по всіх куточках країни. Але це не привід відмовитися від спілкування, яке говорить про кохання, повагу, та про те, що скучив чи скучила за людиною. Допоможе в цьому кур’єрська доставка букетів та складних композицій. Зробити її можна по всій Україні. Працює доставка квітів у Харкові та у інших великих містах держави. При цьому робиться на брендованих автомобілях, що теж підіймає настрій людині, що навіть не очікувала отримати таке нагадування про теплі почуття.

Компанія BuketLand працює з 2013 року. Величезний досвід допомагає зараз, у нелегкі часи для українців, допомагати українцям спілкуватися саме таким чудовим способом. Куди б не розкидало життя, кур’єр приїде та вручить кусочок духмяного та яскравого щастя.

BuketLand працює на умовах, які вигідні для замовника:

  • оплата приймається будь-яким способом, карткою з банку України чи Європи;
  • доставка може бути здійснена 24/7, тобто навіть уночі кур’єр приїде, якщо на то воля замовника;
  • оформлення за індивідуальними вимогами – в наявності всі варіанти флористичних матеріалів.

Замовляючи букети на сайті buketland, можна отримати доставку й безкоштовно. Поки що, в умовах війни, це діє тільки в одному місті, де є фізична можливість. Тобто замовити квіти в Києві можна з безкоштовною доставкою. Але з плином часу такий сервіс може розповсюдитися й на інші міста.

Доставку яких квітів у Харкові можна замовити

Головна особливість BuketLand в тому, що доставка квітів здійснюється з тепличних комплексів. А дивлячись на те, що таких по Харкову та області безліч, букети доставляються максимально свіжими.

Замовити можна квіти не тільки з рідних українських квітів, але й з привізних. Компанія співпрацює з європейськими виробниками та отримує свіжі тюльпани та іриси, гортензії та альстромерії, хризантеми та безліч інших видів рослин.

Флористи можуть зробити під замовлення букети:

  • з одного виду квітів;
  • складені з декількох видів рослин;
  • з додаванням цукерок чи іграшок. 

Для спрощення замовлення, в каталозі є вибір за тематикою. Тому можна просто вказати на те, що букет потрібен на весілля чи патріотичний, щоб зустріти свого коханого з фронту.

Ціни на квіти помірні завдяки тому, що більшість вирощується в Україні. Суттєво вплинути на вартість може тільки кількість рослин у букеті та спосіб оформлення. Але в будь-якому разі, задоволення від подарунка дорогої людини варто всіх грошей світу.