Доставка їжі від Sushi/pizza39: великий вибір страв на одного чи компанію

Для поціновувачів екзотичної кухні не обов’язково шукати дорогий ресторан. Відчути смаки Японії чи Італії допоможе заклад Sushi/pizza39. Від нього швидко буде зроблена доставка піци Тернопіль чи інших не менш цікавих страв.

Компанія працює у формі мережі кафе. Пункти видачі замовлень для кур’єра розташовані у різних районах. Тому доставка піци в м. Тернопіль до клієнта відбувається дуже швидко. А беручи до уваги, що кожне кафе має свого піцейоло, та шеф-повара з інших страв, у тому числі сушиста, посмакувати нестандартною вечерею чи обідом можна буде без запізнень.

Швидка доставка суші чи ролів дасть змогу насолодитися смаками свіжих продуктів. А коли справа стосується морепродуктів, то це вкрай важливо.

Шеф-повара мережі закладів Sushi/pizza39 самостійно відбирають продукти для створення своїх кулінарних шедеврів. Тому усі страви приїжджають до клієнта такими, які б вони були на своїй батьківщині в фешенебельному ресторані.

Які страви можна замовити з доставкою з Sushi/pizza39

Мережа смачної та екзотичної їжі славиться різноманітністю. Тому доставка піци Тернопіль чи суші – це ще не все.

В закладі Sushi/pizza39 можна замовити:

  • суші та сети;
  • піцу та сет з декількох;
  • wok;
  • салати;
  • картоплю фрі;
  • напої.

І це ще не все. Кожен напрямок має різноманітне виконання. Доставка суші та ролів може включати філадельфію, футокамі, дракони тощо. Усі найпопулярніші смаки робляться сушистами мережі.

Якщо замовити піцу з доставкою від піцейоло Sushi/pizza39, то вибір буде взагалі дуже величезний. Можна буде обрати навіть овочеву. Увесь же список складається з 25 смаків.

Асортимент салатів, картоплі фрі та wok теж вражає різноманітністю. Шеф-кухарі кожного напрямку домагаються вишуканого смаку в своїх стравах. І ці смаки змушують поринути в атмосферу Італії чи Японії.

Переваги доставки піци та суші

В закладі Sushi/pizza39 вигідно замовляти доставку піци та інших страв не тільки додому, а й до офісу. Після смачного ланчу буде простіше включитися в роботу. А те, що суші чи салат, наприклад, з прошуто – це дуже поживні страви, то сил вистачить до домашньої вечері.

Замовляти їжу для обідньої перерви можна у будь-якому районі Тернополя. Завдяки тому, що компанія має кафе по всьому місту, буде легко встигнути отримати свій сет суші та з задоволенням посмакувати їм. До того ж, мережа Sushi/pizza39 робить доставку безкоштовно.