Харківські виробники, тримаємося разом!

Вся Україна наразі переживає важкі часи, тому дуже актуальною є задача взаємодопомоги різних видів бізнесу. Найкращий варіант – це підтримувати вітчизняних виробників, які своєю чергою підтримують економіку країни. Саме тому, коли треба замовити таблички технічні, то краще звертатися до вітчизняного виробника, наприклад, до ФОП «Гайда».

Є чимало причин звертатися до нашої компанії для виготовлення табличок з металу:

  • Висока якість продукції;
  • Використання сучасних технологій другу зображень та текстів;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Гнучка система знижок, розмір яких залежить від об’єму замовлення;
  • Підтримка харківського бізнесу, який починає швидко відновлюватися.

Переваги використання табличок з металу

таблички техническиеІнформаційні таблички на металі використовуються у самих різних сферах. Їх розміщують на обладнанні та інструментах, використовують в офісах, розміщують на продукції й так далі. З їх допомогою можна донести майже будь-яку інформацію до користувачів або представити свій бренд.

Головними перевагами використання табличок з металу можна назвати:

  1. Можливість підкреслити статус компанії. Металеві таблички виглядають дуже респектабельно, підкреслюючи високий статус компанії.
  2. Висока якість. Металеві таблички майже неможливо пошкодити, а їх строк служби перевищує 20 років. До того ж таблички можна зробити стійкими до будь-яких умов, у тому числі вони можуть використовуватися в агресивному середовищі та при різних температурних режимах.
  3. Необмежені можливості використання для бізнесу. Табличка з металу може стати обличчям компанії. На ній можна надрукувати назву чи логотип бренду. Або можна повісити табличку на двері кабінетів з іменами працівників, директора, з назвами посад тощо.
  4. Можуть використовуватися приватними особами. Приватні особи можуть замовити невеличкі партії табличок або навіть 1-2 таблички для своїх потреб. Наприклад, можна замовити табличку з номером будинку чи квартири, або табличку на будинок з якимось застереженням.
  5. Повнокольорові тексти та зображення. Сучасні технології другу дозволяють наносити кольорові зображення та тексти. Для цього використовується технологія сублімації. На алюмінії можуть використовуватися різні кольори: срібло глянцеве або матове, золото глянцеве або матове, білий, теракотовий глянцевий або матовий.

Скільки коштує виготовлення промислових табличок?

При замовленні металевої таблички в ФОП «Гайда» вартість залежить від декількох чинників: розмір та форма виробу, умови використання (від цього залежить технологія виробництва), кольорове зображення чи ні, об’єм замовлення. Щоб дізнатися вартість замовлення, зв’яжіться з нашим спеціалістом та вкажіть основні вимоги, яким повинні відповідати таблички.