Кондиціонери для оптимального мікроклімату в приміщенні

Кондиціонер вже давно перестав бути розкішшю, ставши звичним побутовим приладом, як холодильник або телевізор. Влітку, він за короткий час охолодить температуру повітря в приміщенні. А деякі моделі з функцією теплового насосу, здатні обігрівати приміщення в холодну пору року. Додатково, вони можуть мати функції іонізації, очищення та зволоження повітря.

Додаткова інформація про кондиціонери представлена ​​на сайті https://www.bnclimate.com

Різновиди кондиціонерів

За типом конструкції і способом установки, кондиціонери ділять на:

  1. Віконні. Конструкція монтується безпосередньо у віконну раму і працює виключно на охолодження. Підходять як для житлових, так і для громадських приміщень. Вони відрізняються невеликою ціною і мають тривалий термін служби.
  2. Мобільні. Їх особливістю є те, що вони можуть легко пересуватися з місця на місце, тому монтаж їм не потрібен. Для виведення теплого повітря назовні, в стіні формується отвір.
  3. Спліт-системи. Це найпоширеніший варіант кондиціонерів. Вони складаються з двох блоків. Зовнішній розміщений зовні будівлі. Внутрішній – безпосередньо в кімнаті. Між собою обидва блоки з’єднані трубою з міді.
  4. Касетні. Використовуються тільки для кондиціонування повітря в кімнаті. Вони підходять для всіх приміщень, в тому числі і для тих, де інші види кондиціонерів встановити неможливо.
  5. Комерційні. Це потужні кондиціонери, які використовують в торгових залах, громадських приміщеннях, на виробництві.

Як вибрати кондиціонер для дому

Сьогодні вибір кондиціонерів величезний. Тому простому споживачеві може бути складно розібратися в їх різноманітті і вибрати оптимальну модель. Допомогти в цьому можуть деякі поради:

  1. Основним параметром є площа приміщення. Виходячи з цього значення, вибирають потужність кондиціонера. На 1 м² кімнати має припадати 100 ват потужності приладу.
  2. Якщо вивести зовнішній блок неможливо, можна вибрати мобільний пристрій. Єдиним його недоліком вважається необхідність постійно виливати воду, що накопичилася всередині і значний рівень шуму.
  3. Якщо необхідно вибрати кондиціонер для дому, в якому є алергіки, варто віддати перевагу моделям з функцією іонізації повітря і антибактеріальним фільтром.
  4. Не менш важливим параметром є дизайн кондиціонера. Він повинен гармонійно виглядати в інтер’єрі приміщення.

Переваги покупки кондиціонера в BNclimate

Компанія BNclimate співпрацює з відомими світовими брендами. Тому тут ви завжди знайдете тільки якісну техніку від виробника і зможете купити недорогий кондиціонер з гарантією.

Фахівці компанії BNclimate проведуть монтаж кондиціонера у Львові і області. Вартість установки визначається індивідуально для кожного клієнта.

Запрошуємо купити кондиціонер у Львові з доставкою в BNclimate.