Косметика Нadat: якість, безпечність, ефективність

Погана екологія, щоденне використання пристроїв для укладання зачіски, перепади температури, дефіцит вітамінів та мінералів – все це негативно впливає на стан нашого волосся. Воно стає тьмяним, ламким, та починає випадати. Уникнути цього можна, якщо використовувати косметику спеціальн косметику. Але до її вибору треба підійти дуже відповідально, віддаючи перевагу тим торговим маркам, які не використовують шкідливих для людини та оточуючого середовища речовин. Саме такою є косметика бренду Нadat.

Особливості бренду

Косметика hadat з’явилася на ринку косметичної продукції в 2016 році. Засновницею бренду стала ізраїльська перукар-стиліст Софі Хадат, яка змогла відкрити інноваційний спосіб відновлення пошкодженого волосся. Для цього вона використала суміш морських водоростей з комплексом живильних масел. Беручі до уваги те, що кожна жінка мріє про сяюче та міцне волосся, Софі змогла втілити їх мрію у життя, скориставшись технологією, що підходить для всіх типів волосся та має назву Sea Oil Silk. Косметика цього бренду не тестується на тваринах та не містить синтетичних домішок. Адже бренд піклується про навколишнє середовище.

Особливості косметики Hadat

Використання нової технології для створення косметичних засобів, дозволило повернути волоссю втрачену міцність, блиск та красоту. Це надихнуло авторку бренду розширити свою діяльність, та започаткувати лінійку натуральних косметичних засобів. Основною перевагою косметики Нadat став натуральний та безпечний склад. Сюди входять засоби на основі водоростей, які добувають в Мертвому морі та природні масла, наприклад, macadamia oil та інші. Така комбінація допомагає зміцнити волосся та наситити його корисними речовинами зсередини, що позитивно впливає на стан та зовнішній вигляд зачіски.

Лінійка  Hadat Cosmetics

Продукція бренду Hadat Cosmetics здатна зміцнювати волосся, живити його та забезпечує відмінний зовнішній вигляд. До складу лінійки входять:

  • шампуні;
  • сироватки;
  • спреї для укладки волосся.

Кожен представлений в каталозі засіб був вдосконалений провідними ізраїльськими вченими-розробниками. Під час виробництва косметики Hadat використовують лише якісні натуральні компоненти та суворо дотримуються всіх міжнародних стандартів, тому можна бути впевненим в її якості та безпечності. В каталозі можна підібрати засіб для будь-якого типу волосся.