Майже 90 % українців вірять в перемогу над Росією – дані опитування

Згідно з опитуванням, проведеним першого березня, всього 5 % українців відчувають розчарування стосовно війни з Росією, натомість 90 % – мають надію на перемогу. Наразі 88 % громадян впевнені. що наступ Росії вдасться відбити, і щодня показник зростає, і всього 10 % поки що не мають такої впевненості.

Віра у перемогу однаково сильна в усіх регіонах України, 98 % людей підтримують дії Збройних Сил України, а діяльність Зеленського наразі підтримують 93 %. 80 % громадян країни (і чоловіки, і жінки) готові захищати свою землю зі зброєю у руках.

Окрім того, небачено зросла серед українців підтримка вступу до ЄС – зараз вона становить 86 % серед опитаних. 76 % українців хочуть вступу до НАТО, що також є найвищим показником за всю історію опитувань.

61 % вірять у те, що Україна стане членом Європейського Союзу найближчим часом (протягом 1-2 років). 13 % вірять, що наша держава стане членом ЄС через 5 років, у ще довшій перспективі – 6 %. Вагаються із оцінками 17 %. Не вірять у те, що Україна стане членом ЄС – лише 4 %. У порівнянні із минулим роком кількість тих, хто не вірить в європейську інтеграцію України значно зменшилася (у листопаді 2021 року таких було 26 %)“, – повідомили у Соціологічній групі.