На Ізюмському приладобудівному заводі представили нову військову розробку

Ізюмський приладобудівний завод, який входить до складу “Укроборонпрому”, представив свою нову розробку – високоточну оптико-прицільну станцію наведення ОПС-3. Про це повідомило видання АрміяInform.

Як розповів заступник директора – головний конструктор ДП “Ізюмський приладобудівний завод” Валерій Коваленко, оптико-прицільна станція розроблена в двох варіантах: ОПС-3 для навідника і ОПС-3К для командира. Вона призначена для спостереження, вибору і супроводу мети, визначення дальності по цілі в денних і нічних умовах, а також для формування на програмному відстані лазерного інформаційного поля управління протитанкової ракетою (у варіанті для навідника).

ОПС-3 має:

  • тепловізор з дальністю виявлення цілей до 14,5 км і розпізнавання цілей до 6 км;
  • лазерний канал наведення (для станції навідника, в варіанті для командира цей канал відсутній), який дозволяє запускати ракети на відстані до 7 км;
  • два телевізійних канали вузького і широкого поля зору з дальністю виявлення цілей до 12,5 км, в яких використовуються цифрові камери з високою роздільною здатністю,
  • лазерний далекомір з максимальною вимірювальної здатністю до 10 км (довжина хвилі становить 1,54 мкм, безпечна для ока людини).

За словами Валерія Коваленко, до кінця поточного року фахівці підприємства планують провести попередні заводські випробування ОПС-3, а вже в наступному разом з фахівцями ДП “Державне Київське конструкторське бюро” Луч “перевірити виріб безпосередньо в складі самохідного протитанкового ракетного комплексу” Штурм-СМ ” .