Балаклійські поліцейські викрили чоловіка, який перетворив свою оселю на наркопритон

   

В рамках спецоперації оперативний підрозділ разом з дізнавачами провели санкціонований обшук помешкання 54-річного балаклійця.

Під час огляду поліцейські вилучили дві полімерні пляшки з рідиною коричневого кольору загальним об’ємом по 0,5 літри кожна, посуд та медичні шприци. На момент обшуку у квартирі знаходився товариш господаря.

Речові докази вилучені та направлені на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження, передбаченого ч. 1 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за скоєння зазначених злочинів передбачає до 5 років позбавлення волі.

Досудове слідство триває.

Поліція Балаклійщини