Навчально-методична література по доступній ціні в книгарні Буклетка

Освітня галузь в Україні останні роки переживала деякі труднощі, причиною яких стала загальносвітова криза, пов’язана з пандемією. Поширення епідемії COVID-19 змушувало неодноразово переривати навчання та переводити його в дистанційну площину. Сьогодні наша держава зіткнулася з масштабним вторгненням в ході російсько-української війни. На територій де проходять бойові неможливо організувати освітній процес, то навчальні заклади і їх персонал, а також учні і студенти евакуйовуються в тил.

Наша держава зіткнулася з великою проблемою облаштування навчання для переміщених осіб. Тепер потрібно відновлювати матеріально-технічну базу освітян, зокрема насичувати її друкованою навчально-методичною літературою згідно державної програми. Над вирішенням цих питань працює уряд, зокрема МОН України, а також неурядові і благодійні організації, волонтери і бізнес. Цьому процесу сприяють книгарні, які активно долучаються до підтримки освітньої галузі. Зокрема книжковий інтернет-магазин Буклетка продовжує надавати доступ до якісних підручників популярних видавництв. У нас знайдуться посібники усіх відомих авторів з усіх предметів – https://www.bookletka.com/

Пропозиції Буклетки.

Ми спеціалізуємося на реалізації великого асортименту друкованої літератури навчально-методичного спрямування для дошкільних, загальноосвітніх і вищих навчальних закладів. В цей перелік входять підручники та зошити з усіх дисциплін, які вивчаються згідно офіційної програми МОН, а також предметні посібники для підготовки до ДПА і ЗНО. Усі підручники та зошити відповідають вимогам Нової української школи, вони створені відомими авторами і видавництвами, а тому користуються популярністю. Навчально-методичні посібники для підготовки до іспитів та екзаменів, дозволяють швидко відновити предметні компетенції, набути нових знань та вмінь. Це можуть бути спеціалізовані тренажери, збірники тестів і завдань, або комплексні видання. Також слід виділити широкий спектр художньої літератури.

Переваги покупки в Bookletka:

  • Пропонуємо підручники та посібники з усіх предметів.
  • На полицях представлені матеріали популярних авторів та видавців.
  • Окрім навчально-методичної пропонуємо також художню літературу.
  • Друковані матеріали високої якості.
  • Мінімальна націнка, постійні акції та знижки.
  • Реалізація гуртом та вроздріб.
  • Індивідуальні замовлення.
  • Швидке формування замовлення.