Оренда капсульних кавомашин в Дніпрі – 5 переваг від Jetcup

Під час обідньої перерви або ранкових зборів важлива кожна хвилина. Капсульна кавомашина – найкраще рішення для великої родини або середнього офісу, щоб у потрібний час випити чашку свіжозвареної кави у спокої. Компанія Jetcup (https://jetcup.ua/uk/) пропонує розглянути перелік вагомих переваг оренди перед купівлею кавомашини.

1. Безкоштовна оренда – міф або реальність?

Компанія Jetcup надає в безкоштовну оренду кавомашини при замовленні кави: https://jetcup.ua/uk/dnepr-uk. Для цього потрібно познайомитися з інформацією на сайті та залишити онлайн-заявку.

Lavazza Firma – це капсули, які не залишить без уваги жоден гурман. Щоб отримати кавоварку в оренду безкоштовно, необхідно лише придбати певну кількість цієї чудової кави на місяць.

2. Моделі в асортименті

На сайті компанії можна обрати кавомашину на будь-який смак. Залежно від необхідної кількості чашок кави, клієнти обирають такі моделі:

  1. INOVY mini – компактна та презентабельна кавомашина місткістю 0,7 літра, що готує якісні еспресо та американо. Така помічниця на кухні не займає багато місця і не потребує спецефічного догляду.
  2. LF 400 MILK – готує неперевершені капучино і латте завдяки додатковому контейнеру для збивання молока. Бак для води об’ємом 1200 грамів дозволяє швидко приготувати до 6 чашок смачної кави.
  3. Inovy Milk з розширеними функціями –це цілих 6 видів кавових напоїв на будь-який смак: рістретто, еспресо, асерикано, капучино, латте і латте макіато. Кавомашина з сучасною сенсорною панелью обов’язково знайде своє місце в інтер’єрі офісу. Максимальний об’єм води 1,8 літра, відділ для 19 використаних капсул.

3. Якісна кава

Смак кави, звареної за допомогою капсульної кавомашини, в першу чергу залежить від якості капсул. Італійський бренд Lavazza Firma пропонує великий асортимент капсул, що зберігають смак та аромат змелених зерен без використання хімічних добавок та консервантів.

Вам не потрібно шукати капсули Lavazza Firma у своєму місті або в інтернет-магазинах, адже в каталозі Jetcup ви знайдете капсули для приготування улюблених напоїв. Безкоштовна оренда кавомашини від Jetcup можлива за умови придбання певної кількості капсул для різних моделей:

  • INOVY mini – 48 штук на місяць,
  • LF 400 MILK – 96 шт,
  • Inovy Milk – від 144 капсул на місяць.

4. Швидка доставка кавомашини

Менш ніж за 48 годин з моменту оформлення заявки (залежно від міста) у встановлений час менеджер приїде з обраною кавомашиною та проведе дегустацію. Він розповість, як користуватися приладом та відповість на всі питання стосовно послуги.

Клієнт, якого влаштовують умови, залишає кавоварку собі та насолоджується ароматними напоями у себе вдома або в офісі.

5. Гарантія якості та обслуговування

Кожен, хто отримав в оренду кавомашину від компанії Jetcup, може розраховувати на швидке та безкоштовне сервісне обслуговування. Кваліфіковані майстри виконають монтаж та налаштування.

Якщо пристрій вийшов з ладу не з вини користувача, майстер безкоштовно проведе діагностику, ремонт або заміну кавоварки.