Принцип дії та переваги роботів-пилососів Rowenta

Прибирання – це саме те, що не любить робити більша частина господинь. Прибирання пилу, миття підлоги можуть зіпсувати настрій будь-кому. Але сьогодні, https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ПОМЕШКАННЯМ/Пилососи-роботи-Rowenta/c/robots став максимально простим, перетворившись з рутинної справи на справжнє задоволення.

Різновиди роботів-пилососів

Залежно від того, які функції буде виконувати цей гаджет, роботи-пилососи поділяються на:

 • пристрої для сухого прибирання;
 • роботи-полотери;
 • автоматичні миючі пристрої.

Обираючи певну модель, необхідно орієнтуватися на свої потреби та вимоги до прибирання.

Переваги роботів-пилососів

Чому ці пристрої дуже швидко стали популярними? Це пов’язано з їхніми перевагами:

 1. Ефективність. На відміну від звичайного пристрою для прибирання пилу, робот-пилосос здатен з легкістю прибрати сміття навіть у важко доступних місцях. Наприклад, під диваном або у вузькому отворі.
 2. Економія часу. Робот-пилосос здатен самостійно проводити прибирання в той час, як господиня зайнята іншими справами. Слідкувати та керувати ним не потрібно. При цьому можна бути впевненим, що прибирання буде зроблено на відмінно. Крім того, деякі різновиди девайсу можна програмувати, задаючи час, коли потрібно розпочати прибирання. Наприклад, модель ROWENTA X-PLORER SERIE 75 TOTAL CARE RR7687WH.
 3. Функціональність. Деякі моделі мають функцію вологого прибирання, що дозволяє не лише прибрати пил на підлозі, а ще й якісно її вимити. Такими якостями може похизуватися модель ROWENTA EXPLORER SERIE 60 RR7455WH
 4. Зручність використання. Робота цього пристрою майже безшумна. Це дозволяє використовувати його навіть вночі.
 5. Ергономічний дизайн. Зазвичай всі моделі роботів-пилососів мають компактний розмір. Тому проблем з його зберіганням не виникає.

Як працює робот-пилосос

Майже всі моделі роботів-пилососів пересуваються по колу. Для цього вони мають два ведучих колеса та декілька приводних. Також в пристрої є щітки, які змітають пил та сміття до пило збірника. Після виконання своєї функції, робот-пилосос займає місце на зарядній базі.

Для переміщення по кімнаті пилосос використовує один з заданих алгоритмів. Він здатен пересуватися: по колу, по прямому маршруту, по спіралі чи зигзагу, вздовж стіни чи в довільному напрямку.

Але слід також брати до уваги деякі обмеження у використанні робота-пилососа:

 • неможливість прибирання липких залишків їжі;
 • неможливість спускатися по сходах;
 • датчики світла не можуть працювати на поверхнях темного кольору;
 • неможливість якісно прибрати в кутках через круглу форму пристрою.

Де придбати робот-пилосос ROWENTA

Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії ROWENTA в Україні. Тому тут ви зможете прибрати оригінальні якісні роботи-пилососи відомого виробника за доступними цінами. Також на сайті можна знайти інформацію про офіційних дистриб’юторів та замовити товар за гарантією на ремонт та сервісне обслуговування.