Актуально! Як передати показники електроенергії

Відбулися зміни у порядку зняття показників лічильників електроенергії. Контролери попередили споживачів, що відтепер показники лічильників вони не будуть знімати щомісячно і їх треба передавати самостійно телефоном або через особистий кабінет.

Повідомили, що показники лічильників зніматися будуть, але, можливо, не щомісячно, а один раз на два місяці. Якщо споживач не передасть сам показники за місяць і їх не зніме контролер, то йому розрахують по середньому на основі попередніх періодів. 

  

У зв’язку з новаціями закликаємо тримати на контролі питання розрахунків за спожиту електроенергію й слідкувати за тим, щоб показники ваших лічильників було зафіксовано правильно. 

На сайті Харківобленерго знаходимо інформацію, що показники, які передані з 1-го по 4-е число, будуть зараховані як розрахункові за попередній місяць. Показники, передані в інший час, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії за середньодобовим споживанням та будуть враховані у наступному місяці.

🔹Передати показання лічильників можна за телефонами кол-центру 0 800 500 413, 15-04.
🔹Передати показники лічильників можна через Вайбер за номером 095-27-55-730 з указанням особового рахунку, адреси, ПІП та показань лічильника, можна з фотофіксацією.
🔹Тел. абонвідділу Балаклійського РЕМ —  05746-2-35-88. 
🔹Також передати показання можна через особистий кабінет на сайті Харківобленерго.

  

‼️Звертаємо особливу увагу! ‼️

У зв’язку з державною реформою ринку електроенергії розрахунки за електроенергію, спожиту з 01.01.2019, ведуться в особистому кабінеті ПрАТ «Харківенергозбут», а покази лічильників передаються в особистому кабінеті АТ «Харківобленерго».
🔹Створити особистий кабінет на сайті АТ «Хаврківобленерго» можна за посиланням https://pa.oblenergo.kharkov.ua/fron…/…/index.php/site/login.

Тут можна: 
🔸 передати показання лічильника; 
🔸 скористатися сервісною послугою з приєднання до електричних мереж; 
🔸 замовити і отримати рахунки на інші платні послуги.

🔹Створити особистий кабінет на сайті ПРаТ «Харківенергозбут» можна за посиланням
https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/…/…/index.php/uk/site/login 

Тут можна:
🔸подивитись історію показників та сплатити за електроенергію,
🔸 оперативно контролювати розрахунки (заборгованість/переплату, показники лічильника, пільги та субсидії);
🔸швидко формувати квитанції для сплати за електроенергію;
🔸сплачувати онлайн.