Аварійний міст в смт. Донець закриють на 3 місяці через ремонт

«ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
З питання аварійного стану мосту через річку Сіверський Донець 11 червня 2019 року у приміщенні Донецької селищної ради відбулась спільна нарада під головуванням керівництва районної державної адміністрації за участю представників ДП «Дороги Харківщини», Донецької селищної ради, ГПУ «Шебелинкагазвидобування», підрядної організації компанії «Мостстройком», ТОВ «Трестукргазкомунбуд», філії «Балаклійський райавтодор», на яких були розглянуті питання про хід проведення робіт по капітальному ремонту мосту через р. Сіверський Донець на автомобільній дорозі С210103 Андріївка-Курган-Мілова, км 3+654.
На нараді фахівцями зазначено, що міст знаходиться в аварійному стані і існує можливість його руйнування, тому проведення ремонтних робіт є першочерговим завданням.
Підрядною організацією будуть розпочаті роботи ( з 20 червня ) після отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт.
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт рух пішоходів через міст буде обмежено орієнтовно терміном до 3 місяців. Саме стільки необхідно для проведення ремонтних робіт і відновлення повноцінного руху транспорту через міст. Про організацію транспортного сполучення буде детально повідомлено після врахування всіх технічних вимог при проведенні ремонтних робіт. «

  

Повідомляють на офіційній сторінці в Facebook