Багато з вас вирішили, що карантин закінчився

   

За останню добу в області лабораторно підтверджено 41 випадок захворювання на COVID-19. Це – мешканці Харкова, Балаклійського, Дергачівського, Зміївського, Золочівського, Красноградського, Куп‘янського, Сахновщинського, Харківського, Чугуївського районів.

Госпіталізовано з COVID-19 116 осіб (4 з них у реанімації на кисневій підтримці (масці), 158 на самоізоляції. Серед осіб, які в реанімації на кисневій масці – 2 медики.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 105 осіб. 34 – на самоізоляції.

На жаль, двоє людей померло. Це мешканці міста Харкова 65 та 69 років. Мали супутні захворювання. У першому випадку це гіпертонія+ожиріння, а в другому – гіпертонія+кардіосклероз.

Друзі! Прошу вас, не зволікайте зі зверненням до лікаря. Приклади на досвіді нашого регіону. Один із померлих вважав себе хворим з 1 квітня. При цьому за медичною допомогою він звернувся лише 22 квітня, коли самостійно прибув до лікарні. В іншому випадку померла вважала себе хворою з 14 квітня. І 28 квітня звернулася по медичну допомогу.

Отже, підсумок. За весь період зафіксовано 589 підозр на COVID-19 (+25 за останню добу), з них:
▪️315 випадків підтверджено;
▪️135 випадків спростовано;
▪️35 хворих одужало;
▪️6 хворих померло.

P.S. Учорашній день показує, що багато з вас вирішили, що карантин закінчився. Але, на жаль, це не так. Довгий спільний карантинний шлях уже подолано. Давайте не зупинятися завчасно. Залишилося ще трохи.

Голова ХОДА О.Кучер