Балаклійські «вандали». Їх потрібно знати в обличчя. (Відео, Фото)

Ця історія розпочалася вночі 25 січня 2020 року. А саме, двоє молодиків, в стані алкогольного сп’яніння та, мабуть, ще чогось, обірвали новорічні гірлянди на дереві та будівлі «Дані-центру», що спричинило їх повне пошкодження та замикання електрики по всьому периметру будівлі. Потім один з них почав ломитися в середину будівлі, в результаті зігнув та подряпав метало — профільні двері.

Далі, «вандали» перебралися до будівлі стоматології «Перлина» де великим камінням з клумби, розбили скло вхідних дверей.

   

Але, на цьому їх історія не завершена, ці «добропорядні громадяни» підійшли до Балаклійського відділу поліції і почали бити руками і ногами в двері, при цьому нецензурно виражалися в бік працівників поліції. Щось на шталт: «Мус…ра козли викличте нам таксі» та багато, багато іншого.

Потім, вони пошкодили поліцейський автомобіль, зняли ковпаки з коліс, вивернули дзеркало та подряпали його.   

Тепер, познайоммось з «вандалами» особисто:

  1. Пилипенко Михайло Володимирович, 1993 року народження, мешкає в м. Балаклія
  1. Харченко Владлен Глебович, 1993 року народження, мешкає в м. Балаклія

За даними фактами Балаклійським ВП зареєстровано в ЄДРПР кримінальне провадження за ч.2 ст. 296 Кримінального Кодексу України ( Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку, вчинено групою осіб)

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.  Стає питання: «Чи місце цим громадянам в суспільстві та хто буде відшкодовувати завдані збитки?

Бережіть себе та своїх близьких.

«Дані-інфо»