Балаклійський спадок для Ізюмської районної ради

   

04 грудня 2020 року відбулася запланована сесія Балаклійської районної ради. Лише с другої спроби її керівництву вдалося зібрати кворум — 21 з 36-ти  депутатів.  Для цього засідання довелося перенести на 1 годину.

Особливо дискусійне та хвилююче питання передачі підприємств та установ спільної власності Балаклійського району, було знято з порядку денного сесії. За інсайдерською інформацією: «в районній раді не було досягнуто компромісного рішення, щодо справедливого розподілу закладів та установ Балаклійського району між усіма сторонами». А саме, керівництвом Балаклійської РДА і районної ради з одного боку та Балаклійською, Савинською і Донецькою об’єднаними територіальними громадами з іншого. Тобто цим питанням буде опікуватись новий склад тепер вже Ізюмської районної ради.

Крім того, було перерозподілено залишки коштів районного бюджету на придбання техніки для комунального підприємства «Житлокомунсервіс» в сумі 3 млн. 057 тис. грн. та підприємства «Балаклійський водоканал» в сумі 1 млн. 810 тис. грн.

Також, районне керівництво вирішило перекласти фінансовий тягар з підприємства «Балаклійські теплові мережі», яке довели до фінансової скрути, на платежі місцевих бюджетів, збільшивши тариф на 13% за теплопостачання окремим категоріям споживачів, а саме бюджетним установам.

Тобто в наступному році, кошти, які могли б бути витрачені на придбання обладнання чи проведення ремонту шкіл, дитсадків, бібліотеки та лікарні, потрібно буде віддати підприємству-боржнику, яке довели до скрути саме ті люди, які зараз продовжують працювати в керівництві районної адміністрації.

Сподіваємося, що в новому складі вже Ізюмської районної ради буде достатньо фахових спеціалістів для вирішення спірних питань, які вони отримають від попередників.

Бережіть себе та своїх близьких — Дані Інфо