Балаклія в протистоянні коронавірусу

Весь світ постав на боротьбу з інфекцією коронавірусу Covid-19. За повідомлення Всесвітньої організації здоровя вже більше 2 млн людей інфіковано в світі та кількість смертей перевищила 140 тис. осіб.

   

Ця хвороба, Covid-19, не оминула і нашу державу та наш Балаклійський район.

Так, за повідомленням директора Балаклійської районної лікарні Руденко Марини Олексіївни, в нашому районі лабораторно підтверджено два випадки зараження коронавірусом Covid-19.

Це жінка, медичний працівник приватного закладу медицини в місті Кропивницький та другий випадок, її чоловік. Вони є мешканцями нашого міста Балаклія.

На сьогодні ці особи госпіталізовані та проходять курс лікування в обласній інфекційній лікарні під наглядом спеціалістів. З ними є мобільний звязок , через СМС вони підтверджують свій задовільний стан.

Коло осіб, які мали з ними контакт в побуті, спеціалістами сімейної медицини, звяті під контроль та нагляд.

Крім того, медичними працівниками взяті аналізи у 11 осіб та напревлено для опрацювання результатів до облсної лабораторії. На сьогодні готові результати трьох аналізів які є негативними тобто зараження короновірусом не підтверджено.

Також керівник районної лікарні повідомила, що заклад забеспечений всім необхідним обладнанням для боротьби в вірусом та отримав 400 експрес тестів на виявлення зараження Covid-19. Проведено 11 випробувань хворих на пневмонію пацієнтів, які не підтвердили жодного випадку хвороби коронавірусу.

Якщо є випадки захорювання на пневмонію та пацієнт бажає провести швидкий тест то мобільна группа лікарів сімейної медицини безкоштовно проведуть аналіз на Covid-19 .

В тісній співпраці медичний заклад з Балаклійською районною радою. Так, за повідомленням заступника голови Балаклійської районної ради Володимира Чуприна, депутатським корпусом розглянуто стан справ та проектом рішення районної ради передбачається виділення близько 2 млн. гривень на придбання засобів захисту та медикаментів для хворих пацієнтів на пневмонію медичним установам району.

На останок керівник БЦКРЛ побажала: «Як лікар з 30-ти річним стажем, рекомендую на Великодні свята всім залишатися в дома. Вітаю з наступаючим сятом Пасхи та бажаю всім мешканцям району міцного здоровя».

«ДАНІ-ІНФО»