Біля річок на теритоії м. Балаклія, міською радою проведені заходи благоустрою

   

Для підготовки місць відпочинку населення біля річок на теритоії м. Балаклія, Балаклійською міською радою проведені наступні заходи:
— аварійно-рятувальним загоном СП ГУ ДСНС України в Харківській області обстежено та очищено дно акваторії та території пляжів по вул. Залиманська (кафе “Нептун”) та Нижньо-Садова (дитячий пляж), прибережної смуги від вул. 8 Березня до пров. Ковальського (Буковка);
— проведено благоустрій територій пляжу по вул. Нижньо-Садова(дитячий пляж) та прибережної смуги від вул. 8 Березня до пров. Ковальського (Буковка), сплановано території, завезено пісок, відремонтовані сонцезахисні «грибки» та лави


— відповідно до рішення LVIII сесії Балаклійської міської ради VII скликання від 24.04.2019 р. № 63-VII та рішення виконавчого комітету № 142 від 05.06.2020 р. зобов’язано приватного підприємця Арутюняна А.С. забезпечити обладнання, утримання та функціонування сезонного рятувального поста на пляжі по вул. Залиманській(кафе “Нептун”), провести прибирання та благоустрій території, завезти пісок та спланувати берегову лінію.


— Балаклійською районною філією Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», на прохання міської ради, проводяться регулярні лабораторні дослідження бактеріологічних та хімічних показників річкової води у річках Ляхівка та Балаклійка в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах по вул. Залиманська та Нижньо-Садова з наданням протоколів досліджень.

Балаклійська міська рада.