Чи буде покарано лихача, який їздив по тротуарах в Соцмістечку?

В соціальних мережах з’явилась інформація стосовно вчинення невідомою особою правопорушення у вигляді заїзду та паркування на автомобілі ВАЗ 2108 білого кольору (державний реєстраційний номер АХ 2108 ВР) на пішохідні доріжки в парку «Соцмістечка». Виконавчим комітетом Балаклійської міської ради було перевірено дану інформацію і встановлено, що 21 грудня 2019 року близько 00 год. 16 хв. дійсно зазначене правопорушення було вчинено, що й зафіксовано камерами відеоспостереження.
Зазначені дії невідомої особи, що викликали обурення мешканців міста, є правопорушенням, передбаченим статтею 122 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», повноваження по складенню протоколів про адміністративне правопорушення за яке покладено на органи Національної поліції.

   


В зв’язку з викладеним, з метою притягнення правопорушника до передбаченої законом відповідальності та недопущення вчинення подібних правопорушень у подальшому, виконавчим комітетом Балаклійської міської ради підготовлено та направлено лист до Балаклійського ВП ГУ НП України в Харківській області щодо притягнення правопорушника до відповідальності.

Балаклійська міська рада