Чи припинить своє існування Балаклійський ліцей?

   

В соціальних мережах та широких колах громадськості Балаклійського району активно обговорюється питання можливого закриття Балаклійського ліцею.

Даний заклад було засновано в 1992 році та до теперішнього часу є лідером серед освітніх закладів району. Випускники ліцею щороку займають лідируючі позиції в предметних олімпіадах як в районі так і області. Тільки за минулий навчальний рік одинадцять випускників закінчили заклад з золотими та срібними медалями. Вже в цьому році на нагороди претендують шістнадцять вихованців ліцею.

З метою висвітлення хвилюючих громадськість питань, редакція «Дані-інфо» поспілкувалась з керівником закладу Тетяною Друкальською, яка не відмовила та прокоментувала про стан справ.

Так, за новою редакцією Закону України «Про освіту» Балаклійський ліцей відноситься до закладів освіти «старшої школи» в яких учні навчаються с 10-го по 12-тий клас. Тому в цьому році набору до 9-го класу здійснюватись не буде. Навчання в закладі буде проходити три 10-х та три 11-х класи.

Тобто 12-ті класи в ліцеї з’являться лише через сім років, коли відповідно продовжать навчання учні, які на тепер проходять освіту за новою програмою. 

Крім того,  в цьому році ліцей зможе збільшити кількість учнів в класах з 25 до 30-ти. А тому, весь колектив педагогічних працівників залишається працювати в повному складі. Всі педагоги працюватимуть на повні ставки та  отримають відповідні години викладання.

Також, керівник повідомила, що будь-якого тиску на неї та педагогічний колектив з боку засновників не здійснюється.

Сподіваємося що один із кращих навчальних закладів нашого району та Харківської області продовжить свою плідну роботу та ми разом будемо радіти за досягнення його випускників.

Р.S. Якщо у працівників або зацікавлених осіб є інша достовірна інформація то наша редакція готова вислухати та оприлюднити на нашому сайті.

Автор: Дані-інфо