Чугуївське село відійде Балаклійському району — проект

У Харківській облдержадміністрації обговорили питання формування дієздатних громад в Балаклійському районі. Засідання круглого столу з цього питання відбулося за участю голів сільських рад, громадських активістів, представників уже сформованих ОТГ, депутатів і керівників району.

Як зазначив заступник директора Департаменту масових комунікацій ХОДА — начальник управління внутрішньої політики Ігор Ісаєнко, подібні консультаційні зустрічі вже проходили з представниками громад Ізюмського, Харківського, Нововодолазького та Зміївського районів.

   

Протягом останніх п’яти років департамент робив всі можливі кроки, щоб Балаклійський район вийшов на фінішну пряму створення дієздатних ОТГ. Зараз треба провести обговорення для вирішення спірних моментів у процесі об’єднання територій, — зазначив Ісаєнко.

Так, за даними радника голови ХОДА з питань децентралізації Андрія Діміденко, на території Балаклійського району створені і працюють Донецька і Андріївська ОТГ. Згідно перспективного плану, планується створення ще трьох громад з центрами в селі Петрівське, селищі Савинці і місті Балаклія.

В ході зустрічі також обговорили можливість приєднання до Балаклійської громаді села Волохів Яр Чугуївського району та створення ще однієї сільської ОТГ — П’ятигорської.

Під час засідання свої думки висловили представники багатьох сільських рад району. Були напрацьовані різні варіанти об’єднання, які і розглянуть в ХОДА при внесенні змін до Перспективного плану формування територіальних громад Балаклійського району.

Джерело: SQ