День села Вербівка: у Вербівці відсвяткували День села

Святковий ярмарок, смачні частування, гучний концерт та поважні гості — у Вербівці відсвяткували День села

Вже декілька років поспіль, 19 серпня, жителі села Вербівка святкують День села, яке припадає на велике християнське свято Преображення Господнього, ябо як його називають у народі «Яблуневий Спас».

Дружня громада с. Вербівка зібралася на святкування й приймала вітання від добрих та щирих друзів та гостей. Ну де б іще могли так дружно зійтися люди, залишивши господарство, усі домашні клопоти, як не на Дні села, до якого готувалися натхненно й відповідально? Де б іще вони відпочили душею, як не біля святкової сцени, слухаючи своїх дітей, земляків, сусідів? Де б іще у такому дружному і запальному гурті вони потанцювали, посмакували юшкою, запашними пиріжками і шашликами?

Також цього дня у селі було урочисто відкрито меморіальну дошку Почесному громадянину села Вербівка (посмертно) колишньому інструктору з спорту Цекору Федіру Миколайовичу.

За доброю традицією привіттно зустрічали шанованих гостей. А гостей, до речі, виявилося чимало. Найкращі слова вітань були адресовані жителям села від голови районної ради Олександра Літвінова, голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

У своїх виступах вони відзначали, що успіхи наших громад — це щоденна праця трударів, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Балаклійського району в цілому. Адже в такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини.

День села Вербівка

За вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Вербівка Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені:

Пікіна Клавдія Володимирівна, — головного бухгалтера ТОВ «Балаклійське ХПП»;

Татарин Артем Леонідович, інженер ПрАТ «Балаклійське ХПП »;

Мартинов Олександр Леонідович, депутата Вербівської сільської ради;

Косарева Ірина Олександрівна, секретар Вербівської сільської ради, депутат сільської ради;

Кикоть Вікторія Юріївна — вихователь Вербівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Вербівської сільської ради;

Нечитайло Вадим Сергійович — агроном ПрАТ « АФ « Вербівське»;

Ткаченко Ігор Юрійович — комбайнер, учасник жнив 2018 року.

Святкувати день села в Вербівці почали з самого ранку. Для найменших – веселе свято морозива та захоплюючі атракціони протягом всього дня., спортивні змагання. На імпровізованій сцені виступали творчі колективи та лунали привітання.

Ввечері над селом злетіли яскраві і різноманітні вогні святкового феєрверку.

Джерело: http://balrada.gov.ua