До харківської інфекційної лікарні доставили нову кисневу цистерну

   

20-кубову кисневу цистерну, майже в сім разів більшу за нинішню, доставили на територію Харківської обласної інфекційної лікарні.

«Вона здатна забезпечити безперервно до чотирьох діб забезпеченням киснем… Нинішня бочка (3 куб.) перемерзає від того, що дуже велика кількість потрібна, більше, ніж вона здатна генерувати. Тому ми встановлюємо більшу ємність, яка має більші показники», — розповів керівник спеціалізованого підприємства Східного регіону «Мессер Україна» Євген Кашкін.

Передбачається, що потужність цистерни повністю покриє потреби лікарні.

«Ми вважаємо, що дана ємність здатна забезпечити ту кількість пацієнтів, яка запланована в інфекційній лікарні, це 300 кисневих точок, те, що ми плануємо. Буде встановлена додаткова магістраль для забезпечення киснем», — сказав Кашкін.

«Це є дефіцит зараз. Бочки виготовляються 4-6 місяців в середньому… Ми не подарували, ми встановлюємо на той час, який потрібний для інфекційної лікарні, щоб завжди мати кисень», — пояснив керівник.

Компанія постійно поставляє кисень. В обладміністрації очікують, що нова киснева цистерна запрацює з наступного тижня.

Від кисневої цистерни живляться апарати ШВЛ та кисневі точки, говорить директор лікарні Павло Нартов.

«У нас 107 точок доступу до кисню магістрального, більше 40 кисневих концентраторів. Від бочки живляться апарати ШВЛ і киснева магістраль. Наразі у нашій лікарні таких точок 67, за рахунок дитячої лікарні — там 40», — повідомив директор лікарні Павло Нартов.

За словами Нартова, у медзакладі немає вільних місць, а кількість тяжкохворих збільшується.

«На сьогоднішній день наш лікувальний заклад завантажений на 100%. Наша лікарня розрахована на 290 ліжок, у нас на ранок 290 хворих. В реанімації 12 хворих і, крім цього, ще у звичайних відділеннях 26 апаратів ШВЛ», — сказав Нартов.

Він закликав жителів Харківщини дотримуватися карантину, користуватися засобами захисту.

За словами заступника голови Харківської ОДА Тараса Пастуха, Харківщина замовила ще близько 15 ємностей максимальних розмірів.

Автор: Суспільне