Фальсифікація виборів в Балаклійському районі

   

Бурно проходить виборчий процес в Балаклійському районі. Відповідно до законодавства дільничі виборчі комісії по завершенню голосування складають протоколи які, разом з запакованими бюлетнями, передаються до територіальної виборчої комісії.

Але не всі члени дільничих виборчих комісій сумлінно ставляться до своїх обовязків. Так члени ДВК села Веселе Балаклійського району намагались фальсифікувати результати виборів.

Як повідомляють члени територіальної виборчої комісії яка знаходиться в селищі Савинці, представники виборчої комісії села Веселе передали підсумковий акт волевиявлення громадян, який мав суттєві помилки.

Коли комісія вирішила перевірити пакунки з бюлетнями то члени ТВК були здивовані, адже замість бюлетнів в запакованих конвертах виявився папір, буклети та інше паперове сміття.

В результаті проведеної перевірки було знайдено реальні бюлетні які знаходились в відкритому доступі в звичайному паперовому мішку в приміщенні ДВК села Веселе.

Жодного представника дільничої комісії на дільниці небуло. Тобто, як коментують представники політичних сил, невідомо хто мав доступ до бюлетенів і чи несфальсифіковано волевиявлення громадян.

Наразі, територіальною комісією, бюлетні вилучені та проведено перерахунок.

За фактом порушення виборчого законодавства представники правоохоронних органів проводять розслідування.

Дані-інфо