Групу чоловіків, які перебували у розшуку знайшли у Балаклійському районі

В ході проведення заходів працівники Балаклійського відділу поліції встановили місцезнаходження п’яти чоловіків, які перебували у розшуку. 

Так, в ході проведення операції оперуповноважені Балаклійського відділу поліції затримали 25-річного жителя селища Савинці, який переховувався від суду за скоєння злочину, передбаченого за ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. З лютого 2018 року чоловік переховувався в місті Харкові.

  

Також у місті було затримано 26-річного мешканця селища Борщівка. Чоловік з жовтня 2018 року переховувався від відбування покарання за скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та ч. 1 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Працівники сектору кримінальної поліції затримали 24-річного мешканця селища Донець, який скоїв злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 (крадіжка з проникненням), ч. 1 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Зловмисник переховувався з жовтня минулого року.

В ході операції розшук був затриманий 52-річний житель села Пришиб, який з листопада минулого року переховувався від відбування покарання за вчинення злочину, передбаченого за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України у місті Донецьк.

  

У Дергачівському районі оперуповноважені сектору кримінальної поліції затримали 49-річного мешканця села Вербівка. Чоловік з листопада 2018 року переховувався від відбування покарання за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) Кримінального кодексу України. 

Джерело: Харківська область