Гурти KAZKA та Freedom Jazz відмовилися від участі на Євробаченні 2019

Гурт KAZKA відмовився від пропозиції НОТУ представити Україну на Євробаченні-2019 і Ізраїлі.

Про це повідомляється на офіційній сторінці гурту в Instagram

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що гурт готовий поїхати на Євробачення наступного року.

«У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом», — повідомляє гурт.

Дівочий бенд Freedom Jazz, що посів друге місце у нацвідборі та дуже вразив членів журі своїм виступом, також відмовився від участі у міжнародному конкурсі.

«Дорогі друзі! Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експериментуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на “Євробаченні-2019”. Наразі, наш Cupidon летить далі. Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час», –  повідомили дівчата на офіційній сторінці групи в Інстаграмі годину тому. Тож й досі невідомо, хто представить Україну на конкурсі у Тель-Авіві.