Хто покриває «чорні» оборутки в селищі Савинці

   

В селищі міського типу Савинці, Балаклійського району набирає резонансу справа з руйнування нової будівлі, яка планувалась під котельну селищного будинку культури.

Як повідомляють мешканці селища, їх обурило те, що голова Ю.Матвієнко разом з частиною депутатів селищної ради не бачать перспектив для будівлі та руйнують майно , яке належить всім мешканцям громади.

Крім того, частина будівельних матеріалів,  без будь-яких документів чи оплат роздаються приватній структурі з міста Балаклія.

Мешканці селища вимушені були звернутися до правоохоронних органів для захисту своїх прав.

На разі порушено кримінальну справу в ході якої, представниками Національної поліції в Харківській області,  проводиться розслідування.

Також односельчани здивовані активною діяльністю секретаря ради, яка на офіційному сайті ради оприлюднила одне рішення ради з цього питання,  а після початку розслідування на сайті з’являється зовсім інше.

Ми звернулись за коментарем до секретаря Савинської селищної ради І.Плотнікової.   Вона повідомила, «рішення було єдине, те що зараз оприлюднене на сайті ради. Його підтримали 16-ть депутатів ради. Щодо вивезення приватними структурами будівельних матеріалів після розборки, то вона нічого не може повідомити адже селищний голова Ю.Матвієнко особисто займався цим питанням».

На жаль, запитати селищного голову де поділись будівельні матеріали не вдалося адже, як повідомила секретар, «він пішов на лікарняний».

Слідство триває, сподіваємося що воно буде неупереджене та встановить винних.

Дані-інфо