«Хуторок» або чому у «ганделика» більше прав на життя чим у громадян

На адресу редакції надійшов лист представників«Національного корпусу» Слобожанського і Балаклійського осередків з бажанням опублікувати його на наших ресурсах. Наша редакція погодилася, тому що висвічується актуальна проблема від якої гинуть люди.

Селище Донець Балаклійського району, мала Батьківщина для 9 тис. громадян України. Це зараз, Донець є селищем міського типу, а до 1924 року на місці сучасного селища міського типу був хутір Даринівський. Цей хутір в 1924 році перейменовано в Червоний Донець. Селище постраждало внаслідок геноциду українського народу, проведеного урядом СРСР в 1932—1933 роках і майже було знищено.

  

Небайдужі громадяни з «Національного корпусу» Слобожанського і Балаклійського осередків вирішили перевірити інформацію, яка неодноразово надходила зі скаргами від жителів селища Донець.

Суть скарг полягала в тому, що в їхньому селищі по вулиці Будівельна 1а, напроти дитячого навчального закладу (музична школа), знаходиться «генделик» «Хуторок» де продають дешеву горілку, сумнівної якості, на розлив. Не знаю, звертались місцеві до поліції, чи ні? Але якщо не звертались,  то зберегли свій час і нерви. Чому? Це ви зараз зрозумієте.

2 травня активісти  «Національного корпусу» провели захід, щодо виявлення і припинення діяльності цієї  «наливайки». Знайшли її, зробили контрольну закупівлю у цьому магазині горілку на розлив у стаканчику, а саме сто грамів за дев’ять гривень. Тут і експертизи не потрібно аби зрозуміти, що горілка є контрафактною від якої щорічно гинуть десятки громадян України:

По-перше, згідно з Постановою КМУ від 02.10.2018 року вартість 100 грамів горілки не може бути меншою чим 17,88 грн.

По-друге, відсутність відповідної ліцензії, бо через дорогу музична школа.

  

Активісти зателефонували в поліцію, яка в кількості п’яти чоловік, приїхала на двох автомобілях. Папір писаниною перевели і…,  правильно — уїхали. А, дільничний   навіть не з’явився на місці події, і додзвонитись до нього так ніхто і не зміг. До речі місцеві розповідають, що неодноразово бачили його в цьому Хуторку.

Який ми маємо результат : Отруту продовжили продавати, як тільки поліція уїхала. А це є загроза життю і здоров’ю споживача.

Власник магазину написав заяву на протиправні дії активістів.

Активістами 3-го травня було написано скаргу до поліції, прокуратури на бездіяльність співробітників поліції. Також буде звернення до ДФС.  

Національний корпус звертається до очільника Балаклійського відділку поліції:   СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ,  ТОБІ НЕ СОРОМНО!

А також, до громадян Балаклійського і Зміївського районів: ДРУЗІ,  ДАВАЙТЕ ПРИБЕРЕМО В НАШОМУ СПІЛЬНОМУ ДОМІ РАЗОМ!  НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ! НЕ БУДЬМО СКИГЛИТИ НА ЖИТТЯ І ВЛАДУ!  ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ! І ВЛАДА НАЛЕЖИТЬ НАМ!

«Національний корпус» Слобожанського і Балаклійського осередків