Інформуємо населення району щодо заборони в’їзду у хвойні ліси у пожежонебезпечний період

Інформуємо населення району про вимоги розпорядження Харківської ОДА щодо заборони в’їзду у хвойні ліси  у пожежонебезпечний період.

«З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, ураховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення 98% лісових пожеж,

Відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісовогу кодексу України, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Правилами пожежної безпеки в лісах України, затвердженими наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року No 278, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року за No 328/10608, та Положенням про лісові пожежні станції, затвердженим наказом Державного комітету лісового господарства України від 28 грудня 2005 року No 526, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 січня 2006 року заNo 47/11921, з о б о в’ я з у ю:

 1. Заборонити відвідування населенням хвойних лісів і в’їзд до лісів Харківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період високої пожежної небезпеки протягом 2019 року (при встановленні IV класу пожежної небезпеки за умовами погоди).
 2. Районним державним адміністраціям, Харківському обласному
  управлінню лісового та мисливського господарства та лісокористувачам провести роботу з інформування громадян про заборону доступу населення до хвойних лісів.
 3. Районним державним адміністраціям, лісокористувачам Харківської області інформувати Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства, Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації про виконання розпорядження до 05 листопада 2019 року.
 4. Рекомендувати Харківському обласному управлінню лісового та
  мисливського господарства інформувати Харківську обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження до 27 грудня 2019 року.
 5. Районним державним адміністраціям, Головному управлінню
  Національної поліції в Харківській області, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, лісокористувачам забезпечити виконання розпорядження. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення. »

Йдеться у повідомленні Першого заступника голови обласної державної адміністрації — М. Беккера

Джерело: Сектор цивільного захисту РДА