Кераміди в косметиці: в чому ефективність та кому корисні?

Ми звикли уважно вивчати склад косметичного засобу перед покупкою: що забезпечить anti-age ефект, зніме запалення, розгладить зморшки. В багатьох б’юті-блогерів у косметичці обов’язково є засоби бренду CeraVe, який випускає дерматокосметику з керамідами. Так, для CeraVe Україна стала однією з 30 країн світу, де доступна популярна продукція. У чому її користь?

Кераміди заповнюють 50% шкіри

Воскоподібні мікроскопічні частинки жиру заповнюють простір між клітинами. Вчені нарахували 9 ліпідів різного типу, які вбудовуються у клітинну мембрану верхнього шару шкіри.

Кераміди для шкіри відзначаються такою корисною дією:

  • утримують вологу;
  • забезпечують клітинний обмін — синтез нових клітин, видалення відмерлих частинок;
  • формують захист від проникнення вірусів, інфекцій, бактерій, алергенів.

Природою нам відпущено обмежену кількість керамідів, дефіцит загострюється після стресів, хвороб, а також із віком. Нестача корисних жирів негайно позначається на зовнішньому вигляді: в малюків та дорослих виникає лущення, шкіра стає тонкою та сухою, є ризик розвитку атопічного дерматиту.

Дерматокосметика з керамідами рекомендована для дітей від 3 років, тінейджерів, дорослих та літніх чоловіків та жінок. Некомедогенні засоби показані для проблемної, сухої та схильної до висипання шкіри.

CeraVe
CeraVe

Інноваційний догляд за шкірою від CeraVe

Міжнародний бренд із 2005 року розробив понад 70 різних косметичних засобів для очищення та зволоження шкіри. У складі кожного засобу обов’язково присутні три види корисних керамідів, жирні кислоти та гіалуронова кислота.

Щоб позитивна дія на метаболізм клітин була систематичною, кераміди у складі продукції CeraVe інкапсульовані. Спеціальна технологія вивільняє мікрочастинки поступово, у корисних для організму дозах. Одноразове застосування засобу активує доставку елементів кліткового обміну протягом 24 годин.

Зволоження та очищення шкіри засобами CeraVe

Відновлювальні комплекси включають:

  • міцелярну воду для зняття макіяжу та емульсії, що очищають;
  • молочко для тіла, гелі, сироватки;
  • креми для рук та шкіри навколо очей;
  • гелі інтенсивної дії, нічні відновлювальні креми.

Регулярне застосування комплексу з очищення та зволоження обличчя та тіла відновлює рівень зволоженості, регенерує захисні функції епідермісу. Шкіра чиста, еластична, без ознак запалення й лущення — її здоров’я забезпечене нормальним клітинним обміном.