Костянтин Кривоніс. Балаклійці повинні знати своїх чемпіонів

«У квітні на Міжнародному турнірі з паверліфтингу  та жиму лежачи ФПУ RAW 100 %  вихованець та випускник  гуртка  «важка атлетика «ТИТАН»  Костянтин Кривоніс виборов 1-е місце та  виконав  найвищий  норматив майстра спорту міжнародного класу, набравши в сумі триборства 517,5 кг.

      Костянтин почав заняття у гуртку десь у восьмому класі. Був звичайним худеньким хлопцем, невеликого росту. Ніяких сподівань у мене, як тренера на нього не було. Перед літніми канікулами усі вихованці гуртка отримали завдання на наступний навчальний рік. Практично ніхто ніколи їх не виконував. І яке було моє  здивування, коли Костянтин у вересні продемонстрував виконання завдання на всі 100 %. Я зрозумів, це той з ким треба працювати й кого треба розвивати.

За час занять у гуртку Костянтин був самим активним вихованцем. Допомагав у  ремонті спортивного залу та спортивного обладнання.
Пройшло кілька років регулярних важких  занять, пролитого поту,  зірваних мозолів, травм, розчарувань, але ми йшли вперед. За весь, багатолітній  етап фізичної підготовки Костянтин не пропустив ні одного заняття.

   

В результаті було досягнуто  :

·        1 дорослий розряд у дисципліні «багаторазовий жим»;

·        Майстер спорту міжнародного класу  у дисципліні «станова тяга»  у  20 років;

·        Майстер спорту  в дисципліні «жим лежачи»  у  21 рік;

·        Майстер спорту в дисципліні «підйом на біцепс»  у 22 роки;

·        Майстер спорту міжнародного класу  з паверліфтингу  у 23 роки.

  
Зокрема,   у Костянтина  48 медалей та безліч спортивних звань і рекордів України.

                                                                                          
На даний момент Костянтин є першим і самим молодим майстром спорту міжнародного класу з  паверліфтингу  в Балаклійському районі.

Зараз Костянтин працює педагогом молодших класів у Борщівській середній школі та  продовжує  навчання  у Вищому навчальному закладі  м. Харкова на заочному відділенні.  З учнями він  знаходить спільну мову, діти його люблять, знають його захоплення та поважають, як вчителя. На змаганнях, коли стає відомо, що Костянтин  працює  вчителем молодших класів не вірять і дуже дивуються. 
Він веде здоровий спосіб життя, ніколи не вживав спиртного і ніколи не палив. Костянтин є справжнім прикладом для дітей, прикладом здорового способу життя,  віри в себе, наполегливості в досягненні поставленої мети.

Я, як тренер вважаю, що балаклійці повинні знати своїх чемпіонів.

Бажаю нашому чемпіону міцного здоров’я, завзятості, віри та  подальших  спортивних досягнень.

   

Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості пишається, що в наших різнопрофільних  гуртках  виховується  багато прекрасних талановитих  дітей, які стають  справжніми, порядними громадянами України, в чиїх руках наше світле майбутнє…»  — зі слів керівника гуртка :  П. Морозов