Майбутнє для дітей з інвалідністю в Балаклії

   

«Дані Інфо» вже розповідало про Громадську Організацію «Чарівні діти», що займається допомогою батькам, які виховують дітей з інвалідністю, та їх потребу в приміщенні, де вони б мали змогу організувати реабілітаційний центр для «особливих» діточок.

 Ідеальним варіантом могла б стати будівля колишнього абонентського відділу водоканалу, розташована за адресою м. Балаклія, вул. Стадіонна 29, яка знаходиться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс». Але в чиновників на цю споруду були свої плани. З відкритих джерел нам вдалося дізнатися, що Балаклійська районна рада планувала реалізувати будівлю приватному підприємцю Л. Трубчаніновій, що до цього часу орендувала її.

За роз’ясненням ситуації ми зверталися з запитом до керівництва «Балаклійського Житлокомунсервіса», але у встановлені законодавством терміни відповіді так і не надійшло. Отримали ми її тільки після виходу нашого матеріалу на сайті https://dani-info.com/ який набрав широкого розголосу в соціальних мережах. Комунальне підприємство повідомило наступне:

Також, нам стало відомо, що Л. Трубчанінова відмовилася від подальшої оренди приміщення за адресою м. Балаклія, вул. Стадіонна 29 та, як повідомили в Балаклійській районній раді процедуру продажу приміщення  зупинено.

Наразі одним із пріоритетних завдань депутатської групи Балаклійської ОТГ від партії «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) є ініціювання питання, щодо виділення даної будівлі для створення Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Також планується внесення пропозиції про включення до бюджету ОТГ на наступний рік статті витрат на ремонт зазначеної будівлі та залучення спеціалістів для надання кваліфікованої допомоги дітям з особливими потребами. Це дозволить маленьким балаклійцям з інвалідністю отримувати допомогу кваліфікованих спеціалістів безпосередньо в Балаклії, не виїжджаючі для цього в інші міста, де такі центри вже успішно функціонують.

Редакція «Дані Інфо» буде й надалі інформувати про перебіг подій.

Дані Інфо