Мерію Чугуєва підозрюють у розтраті бюджетних грошей

Харківський суд дозволив вилучити документи банку, що стосуються діяльності підрядника мерії Чугуєва

Суд розглянув клопотання слідчого поліції на тимчасовий доступ до речей і документів у межах розслідування провадження за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Зокрема, слідчий просив доступу до банківських документів АТ «Креді Агріколь Банк», що стосуються ТОВ «Гранбудвугілля»: про рух грошових коштів, обліково-реєстраційна справа, картки із зразками підписів і відбитку печатки, заяви на відкриття рахунку, витратні ордери, платіжні доручення тощо.

Слідчий зазначив, під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи Чугуївської міської ради, діючи за попередньою змовою і в групі посадовими особами ТОВ «Гранбудвугілля», здійснили розтрату державних/бюджетних коштів, виділених Чугуївською міською радою для виконання низки ремонтних робіт, шляхом закупівлі неякісних будівельних матеріалів за завищеною вартістю для виконання вказаних робіт.

   

Поліцейський зазначив, що відомості, які містяться в речах і документах та знаходяться у володінні АТ «Креді Агріколь Банк», мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні.

У судове засідання з поважних причин слідчий не з`явився, надав суду заяву про розгляд поданого клопотання за його відсутності у зв`язку з проведенням невідкладних слідчих дій у іншому кримінальному провадженні, повністю його підтримуючи.

АТ «Креді Агріколь Банк», у володінні якої знаходяться речі та документи, належним чином був повідомлений про час та місце розгляду клопотання, однак у судове засідання представник не з`явився, про причини неявки суд не повідомив.

Вивчивши матеріали справи, суд ухвалив клопотання слідчого задовольнити частково. Суд дозволив слідчому доступ до низки документів банку, що стосуються діяльності ТОВ «Гранбудвугілля». Строк дії ухвали – до 5 січня 2020 року.

Джерело: Депо