Мешканка Савинець потрапила на «гачок» інтернет-аферистів

2 тисячі гривень перерахувала жінка інтернет-продавцю й залишилась ні з чим

Із заявою про шахрайство до поліції звернулась 41-річна мешканка селища Савинці. Потерпіла замовила на сайті мопед, розрахувалась за нього не виходячи з дому, однак замовлення так і не отримала. 
Схема шахраїв через Інтернет-сайти дуже проста і розрахована на довірливих громадян. Аферисти, перед відправкою товару, просять аванс або передоплату. Покупці перераховують гроші на вказану картку, а після надходження грошей продавець зникає — перестає виходити на зв’язок та відключає телефон.

  

Встановлено, що потерпіла знайшла в мережі оголошення про продаж двоколісного транспортного засобу і вирішила стати його власницею. Продавець вимагав сплатити гроші наперед. В свою чергу обіцяв надіслати замовлення в день оплати. Перерахувавши гроші, потерпіла спробувала додзвонитися до продавця, однак абонент більше не існував.

Зрозумівши, що на товар чекати марно, жінка прийшла за допомогою в поліцію.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 3-х років обмеження волі.

Джерело: Поліція Балаклійщини