На Харківщині СБУ знешкодила злочинну групу, яка тероризувала громадян

   

На Харківщині Служба безпеки України викрила та припинила протиправну діяльність злочинної групи, яка тероризувала громадян. Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники давали громадянам гроші у борг, але після повернення суми починали вимагати проценти нібито «накопичені» під час користування грошима.

Розмір «відсотків» перевищував суму кредиту у кілька разів. У разі несплати, вони залучали місцевих кримінальників для фізичного і психологічного тиску на жертв та членів їхніх сімей.

Вони, зокрема погрожували вбивством, побиттям, викраденням людей. В одному із задокументованих епізодів злочинної діяльності, учасники групи вимагали від мешканки Харківщини майже 750 тисяч гривень.

Вони погрожували жінці та її матері фізичною розправою.Правоохоронці затримали організатора злочинної групи, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, під час одержання частини «боргу» в розмірі 6 тисяч доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення організатору та іншим учасникам злочинної групи про підозру у вчиненні злочину. Операція з викриття та затримання зловмисників проводилась спільно зі слідчими Національної поліції під процесуальним керівництвом Дергачівської місцевої прокуратури.

Автор: Владислав Абдула